כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

בורגי ורועי – תופס עוד גל

שיר נוסף של הצמד בורגי ורועי, פילוסופיה במקצב - תופס עוד גל, האזינו

השיר ״תופס עוד גל״ הנו השיר החמישי מתוך האלבום השני הצפוי לצאת של צמד המוזיקאים בורגי ורועי, אלבום שיוצריו מגדירים אותו כתולדה מתוך ואקום ותחושת איבוד הזמן. השיר הוא סוג של אלגוריה רוקנ'רולית ומשל בין החיים עצמם עם העליות והירידות לבין הבריחה והעיסוק בספורט בים.

את בורגי כבר הספקתם לפגוש כאן לפני מספר חודשים כשהם גייסו את ינעל העולם משוק הכרמל ללהיט הפסיכי שלהם – "אין לי עבודה" שהיה באותה עת המשפט הנכון לזמן ולמקום בעקבות סגירת העולם בשל מגפת הקורונה.

כך בורגי על השיר החדש – "זה שיר פשוט על החיים שלי, על החיים של רועי, על החיים של כולנו. תקשיבו לו, יש לי תחושה שהוא יבוא לכם טוב. אגב, אם לא שמתם לב – כל הדמויות בקליפ זה אנחנו."

את הקליפ צילם דניאל ישראל בבימויו של בורגי במועדון טרמינל 4.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d