קליפים חדשים

רונן פרי ודניאל נץ – אם יש סיכוי שניפגש

"אם יש סיכוי שניפגש" הוא שיר חדש מתוך אלבומו השני של רונן פרי, צפו

בדרכו לאלבום חדש הצפוי לראות אור בחודשים הקרובים, משיק היום המוזיקאי רונן פרי את השיר "אם יש סיכוי שניפגש", השיר שנכתב והולחן בידי רונן פרי, עובד והופק מוזיקלית על ידי אייל ליאון קצב ובועז וולף. מדובר בדואט געגועים המבוצע יחד עם דניאל נץ. השיר מלווה בווידאו קליפ אנימטורי אותו יצרה וביימה זואי רכטר יחד עם אלי זנאתי, והוא מורכב מאלמנטים גרפיים ,גזירי נייר וציוריים שונים, המשקפים מוטיבים מתוך שירי האלבום.

כך רונן על השיר החדש עם צאתו – "סינגל חדש! לא מאמין שהוא רואה אור! התגעגעתי להתרגשות הזו שמלווה אותי בכל פעם שאני חולק עם העולם עוד חתיכה מהחיים שלי. "אם יש סיכוי שניפגש" הוא שיתוף פעולה עם דניאל נץ הקסומה, והוא יוצא ממש היום וזמין בכל הפלטפורמות! הוא בעצם סינגל שלישי מהאלבום המתקרב, אבל הוא גם מרגיש כמו סינגל ראשון, כי זמן זה מוזר. כולנו מתגעגעים. הגעגוע הוא רגש שמלווה אותנו בכל זמן ובכל מקום. יחד עם הגעגוע יש ציפייה שמשהו יקרה, שמישהו יגיע או יאותת. השיר נכתב בכוונה בלי 'להסגיר' את המתגעגע או המתגעגעת ולמי הוא או היא מצפים. לכל אחד ואחת יש את המישהו/י הזה בלב וניתן רק לדמיין שהשיר נכתב בשמם".

את האלבום והפרויקט בכללותו מלווה חיים שמש.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: