חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

הזמרת לינה מחו׳ל מפיצה דברי שנאה נגד ישראל

הזמרת לינה מחו׳ל, זוכת העונה השנייה של תוכנית הטלוויזיה "The Voice ישראל". מעלה בחשבון האינסטגרם שלה סטוריז בגנות המדינה בעקבות המהומות בירושלים ובמדינה כולה, כל הפרטים.

לא רק אמנים בינלאומיים מגנים את מדינת ישראל אשר יצאה למאבק בארגון הטרור האיסלאמי חמאס, כעת מתברר כי בזמן שבישראל נאבקים מול החמאס לצד הניסיון להוריד את הלהבות של מלחמת האזרחים והעמים, מסתבר כי הזמרת לינה קורטני מח'ול, אשר גדלה וחיה בישראל מאז ילדותה, השתתפה בשלל אירועי תרבות, ביניהם במצעד הגאווה התל אביבי בשנת 2017, מנצלת את הפופולריות שלה מעבר לים כדי להפיץ דברי שטנה כנגד המדינה באמצעות פרסומם בסטוריז בחשבון האינסטגרם שלה.

.

בעקבות כך הגיבה אירית טנהנגל, הנחשבת לאחת מהמובילות את תעשיית המוזיקה הישראלית בשוק הבינלאומי בעשור האחרון, בחשבון האינסטגרם שלה על דברי הבלע של לינה. טנהנגל אשר ניהלה בעבר את לינה מספרת לראשונה על שנאתה של הזמרת למדינת ישראל שהיא אזרחית בה, טנהנגל החליטה לסיים את העבודה עם לינה מחו'ל לפני 3 שנים בעקבות משפט מזעזע שהיא ומקורביה שמעו מלינה :"יום העצמאות שלכם הוא יום השואה שלי".

כך הגיבה טנהנגל – "לינה מחול יקרה, כידוע, הקדשתי חלק ניכר מהקריירה שלי למען השלום וגייסתי אמנים בינלאומיים שיעזרו להפגיש בין בני נוער פלסטינים וישראלים. אני עובדת עם ifaidnews המספק סיוע מציל חיים למדינות ערב, ומעל 20 שנה אני מפיקה קונצרטים לשלום. על כן כאשר טל פורר ביקש ממני לעזור לך בקריירה שלך שלא עלתה לאחר שזכית בתכנית הריאליטי "The Voice ישראל", לקחתי אותך תחת חסותי בגאווה רבה כדי להראות דוגמה לדו קיום ושלום בישראל.

שמתי אותך על הבמות הגדולות ביותר, הקלטתי שירים שנכתבו והופקו בידי כמה מהשמות המפורסמים בעולם. סידרתי לך הופעה עם להקת קווין מול 60,000 איש, ובפסטיבלים והמופעים הגדולים באירופה. אפילו שילמתי כדי להעלות אותך לסבב הופעות בבריטניה עם litlemix.

לינה, שתקתי עד עכשיו, אבל בימים האחרונים חצית כל קו אדום !!!! ישראל היא המדינה שלי והמדינה שלך – המדינה שאת גרה בה, למדת בה, גדלת בה! את נושאת דרכון ישראלי, למען השם !!!! איך את מעזה בימים שהמחבלים מפציצים את ישראל באלפי טילים, את בוחרת להפיץ הודעות שווא והצהרות נגד ישראל. תתביישי לך ! ! ! את בוחרת להפנות עורף למדינה ולאנשים שחיבקו אתך, שהצביעו עבורך לזכיה ב"The Voice ישראל", האנשים והמדינה שנתנו לך את הבמה ואת ההזדמנויות להגשים את חלומותיך. במקום להראות תמיכה באנשים בישראל, את ממלאת שנאה ושקר באמצעות המדיה החברתית שלך. אני מתביישת ובעיקר עצובה בשבילך – לינה מחול. (ובכן ,,, תודה לאל, רוב העוקבים שלך באינסטגרם מזויפים)."

לינה מחו׳ל במצעד הגאווה בתל אביב

לינה מחו׳ל בתכנית The Voice ישראל

 

 

 

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

2 תגובות

  1. מאחלת לך מעומק ליבי לעבור לגור תחת שלטון חמאס שאת כל כך מזדהה אתו.
    בהצלחה לך בארגון מצעדי גאווה ושירה בעזה.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: