קליפים חדשים

ורד מאירי – באת אליי

בדרך לאלבום בכורה ובתוך תהליך אמונה עצמית משחררת ורד מאירי שיר חדש - באת אלי, האזינו

הזמרת והיוצרת  ורד מאירי, בוגרת להקת חיל החינוך הצבאית עושה את דרכה בימים אלו לקראת אלבום בכורה אשר יכלול שירים אותם היא כתבה, הלחינה ואף הפיקה מוזיקלית. ורד אשר גדלה בבאר שבע גדלה על מוזיקה מגיל צעיר ואף נטלה חלק כסולנית בלהקת נוער מקומית – צעירי באר שבע, את ההזדמנות להשתתף בתכנית הריאליטי המוזיקלית הראשונה "כוכב נולד" לצדן של נינט טייב ושירי מימון היא החמיצה בשל סבב הופעות עם הלהקה הצבאית באוסטרליה. זמן קצר לאחר שחרורה מהצבא עברה תהליך של חזרה בתשובה והחלה לנהל אורח חיים דתי כולל אי הופעה בפני קהל מעורב וגברים בכלל. במקביל לניהול עסק בתחום תעשיית המופעים (הגברה) תחושותיה לא היו שלמות עם ההחלטה ולאחר פניה לרב כמקובל בקרב החוגים החרדיים שנתן לה את ברכתו היא החלה להיפתח לתחום בשנית ולעבוד על שירים פרי עטה לקראת אלבום ראשון.

השיר "באת אליי" שנכתב הולחן והופק על ידי ורד מאירי יחד עם שמוליק ווקסלר ואורן כץ הנו בעצם קריאת תפילה אישית של ורד אל הכח שנתן לה לצאת למסע אישי, לצד התפילה הישירה מלווה השיר במלודיה קליטה ומתנגנת על גבי מקצב שבטי מהאזנה ראשונה, עובדה ההופכת אותו לשיר שמצליח להעביר את המסר שורד ביקשה לשחרר. כך ורד על השיר החדש עם צאתו – "לכל אחד יש את המסע שלו, השירים שלי הם שירים של חיזוק, של מציאת מקור הכח, שזה בעצם החיבור לבורא עולם, החיבור שממנו אפשר לטפס להתחזק, לקבל תקווה ואופטימיות" 

הקליפ בוים ונערך בידי – ורד מאירי ורודי בן זאקי.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: