קליפים חדשים

עומר קורן וטל גורדון – כל תנועה במקום

שיתוף פעולה בין טל גורדון לעומר קורן בשיר - כל תנועה במקום שתועד במרכז ענב בימי הקורונה

חצי שנה לאחר שהשיק עומר קורן את אלבומו "ארץ לא" הכולל תריסר שירי משוררים, ממש במהלך הסגר האחרון, הוזמנו אמנים מקומיים להופיע במרכז ענב, ללא קהל. במסגרת המאוד מוזרה הזו של הופעה אל מול מושבים ריקים בצעו המוזיקאים עומר קורן וטל גורדון את  השיר 'כל תנועה במקום' שנכתב והולחן במשותף על ידם בהפקתו המוזיקלית של עופר מאירי. בביצוע נקי מלהקה למעט ליווי פסנתר ותופים. מילות השיר קיבלו משמעות שונה ומחודדת יותר בהוויה המאוד מוזרה וזרה שנכחה באולם.

כך עומר עם יציאתו של השיר לרשתות – "טל גורדון שלחה לי את הטקסט הראשוני של "כל תנועה במקום" לפני כמעט עשור, אבל הלחן פשוט שכב אצלי במגירה בחושך במשך השנים. רחוק מהעין אבל קרוב ללב. אני לא יודע מה היה קורה לולא השנה המשוגעת הזו, אבל בהשראתה ובחסותה מצאנו זמן לחזור שוב אל השיר, להוסיף, לשנות ולעשות לו מתיחת פנים יחד עם המפיק עופר מאירי הגדול! ואומרים חג החירות, אז עשור אחרי, הוא עכשיו שלכם. צא לחופשי, ילד."

השיר יוצא להשמעה וצפייה לקראת מופע צפוי של עומר קורן מול קהל חי שיתקיים בתאטרון ענבל שבמרכז סוזן דלל בנווה צדק (תיאטרון ענבל) במוצ"ש 15 במאי במסגרתו יתארחו המוזיקאית שילה פרבר, המשורר אלי אליהו ורקדני להקת ענבל.

כרטיסים מוזלים זמינים עכשיו: http://bit.ly/omer-150521

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: