חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהחדשות פופ
כולל וידאו

עדן אלנה LIVE לפני הטיסה לאירוויזיון

רגע לפני שהיא עולה על בימת האירוויזיון, עדן אלנה מחממת מנועים בהופעה ייחודית במתחם D CITY ליד ירושלים, יש מה לראות, צפו

המון התרגשות, זה ממש עומד להתקיים בעוד ימים ספורים, עדן אלנה חזרה השבוע אל מתחם D CITY ליד ירושלים, המקום בו צילמה את הקליפ לשיר Set Me Free, למופע LIVE ייחודי בו היא מבצעת גרסאות אקוסטיות לשיר Set Me Free עימו תייצג את ישראל באירוויזיון, וכן לשיר Arcade של דאנקן לורנס שזכה באירוויזיון 2019 שנערך בישראל. עוד היא מבצעת גירסא משלה לשיר Fuego של אלני פוריירה ו-Listen של ביונסה.

עדן והמשלחת הישראלית עובדים במרץ לקראת הנסיעה לתחרות האירוויזיון שתתקיים השנה ברוטרדם שבהולנד תחת מגבלות קשות בשל נגיף הקורונה. בימים האחרונים עדן עובדת מסביב לשעון ומבלה מדי יום בחזרות גנרליות על המופע הבימתי לאירוויזיון וכן קיימה עשרות ראיונות לכלי התקשורת הבינלאומיים באמצעות הזום. המשלחת הישראלית לאירוויזיון תמריא ביום שבת הקרוב, ה-8 במאי.

החזרה הראשונה של ישראל על בימת האירוויזיון תתקיים ביום ראשון ה-9 במאי בשעה 14:40 שעון ישראל ובמועד זה גם ייחשפו בפני העיתונאים וקהל חובבי האירוויזיון הבימוי וההעמדה של הנאמבר הישראלי וכן תיחשף השמלה עימה עדן תופיע בתחרות ואשר עוצבה על ידי המעצב אלון ליבנה והסטייליסט איתי בצלאלי.

כך עדן אלנה לקהל הישראלי – "אני שמחה ונרגשת שהגיע הרגע וזה סוף סוף קורה! עם הביטול של האירוויזיון בשנה שעברה וכל התלאות שבדרך היו רגעים שבהם חשבתי שגם השנה התחרות תתבטל וזה מרגיש נהדר שאני אוכל לעלות על הבמה הגדולה ברוטרדם ולייצג את ישראל בצורה הכי טובה שאפשר."

תחרות האירוויזיון תועבר בשידור חי בכאן 11 בתאריכים 18,20,22 במאי.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: