פס קול שבועי

אסף שלם – מראזול

אסף שלם, סולנה של להקת "מלכה באיה" משיק אלבום סולו חדש – מראזול, האזנה

אלבום הסולו החדש של המוזיקאי והיוצר אסף שלם מציג אמן בשל המביע את עצמו בדרך הכי טובה שהוא מכיר ויודע – שירים וצלילים. אלבומו החדש מראזול ממנו כבר שיחרר שלושה שירים במהלך השנה החולפת – "יאללה יאללה", "תדר עולמי" ושיר הנושא – "מראזול", הופק במשותף עם אורי בראונר כנרות (בום פם, אוזו בזוקה).

כיום אסף שלם, נשוי +2 , אקס רמת השרון הגר כיום עם משפחתו באשדוד, עבר דרך המסך והאוזניים גם כסולן מלכה באיה, גם כשהבליח בכוכב נולד 9 וגם בסדרת הרשת Jams Jungle Breaks Med – יוזמה מדליקה במיוחד מטעם בירה "קורונה" ששלחה מוזיקאים וגולשי גלים ליצור בין הגלים של קוסטה ריקה, שם נוצר הקליק המוזיקלי בינו ובין אורי בראונר. ביוני, בעקבות משבר הקורונה והקריסה הכלכלית, הוא התחיל לעבוד במפעל פלדה כצבעי, מלגזן ורתך.

כך אסף עם יציאת אלבומו החדש – "מעבר לזה שבעזרת המוזיקה והיצירה אני סוג של שופר של עצמי, הרגשות והמחשבות, סיטואציות של החיים וחלומות, מה שלפעמים מביך אותי אבל מצד שני נותן לי את המקום לפרוק ולא כל הזמן להדחיק, אני גם סוג של מתווך בין עולם של רוח לגשמי, את זה אני ממש מכבד ומעריך כי זכיתי להיות חלק המניע גלגלי יצירה."

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: