פס קול שבועי

שלום גד – חלב

אלבומו החדש של שלום גד "חלב" זמין להאזנה ורכישה ברשת

אלבומו החדש של המוזיקאי והיוצר שלום גד יצא לאור בשירותי הסטרימינג השונים, ביניהם אנחנו ממליצים על מחנה הלהקות, הן בשל האפשרות לה אזין ברשת והן בשל הבחירה בין הורדה של קבצים באיכות גבוהה בתשלום כפי רוחב לבכם.ן או בחינם לגמרי. שלום גד הוא אמן אמיתי ובוחר לשתף את יצירותיו ללא חסמים, פשוט קחו, עניין התגמול הוא עניין המצפון שלכם.ן ואתם.ן.

חשבתי בתחילה לצרף כאן כמה מילים ולהביע את דעתי על האלבום, השירים והיוצר, אולם הוא בעצמו מיטיב לעשות זאת בצורה ישירה וקצרה פי אלף יותר טוב מכל מבקר מוזיקלי באשר הוא.

כך שלום גד עם ההכרזה על שחרור האלבום החדש לשירותי הסטרימינג – "אלבום חדש בחוץ! "חלב" התחיל כשהכנסתי את הלהקה לג'ם של 4 שעות בג'ניס וביקשתי מתמר קסלר מלמוד להקליט את הכל. הלכתי עם זה הביתה, ומהג'ם נולדו 5 השירים הראשונים. כתבתי לזה את הטקסטים הכי רציניים שאני יכול, כדי לשים את הרצינות מאחורי אחת ולתמיד (בתקווה שהפעם זה על אמת). זה אלבום של שירים קטנים על החיים ועל המוות. ניגנו בו היפים והנכונים שלי: אלי שאולי, גיל פדידה וסתו בן שחר. צילמה ועיצבה היפה והנכונה שלי: ריקי אלקיים. אפשר לשמוע אותו בכל המדיות הדיגיטליות (עדיין לא באפל מיוזיק כי הם נודניקים), או להוריד קבצים איכותיים עם טקסטים מבנדקמפ, בחינם או בכסף – מה שיש לכם יותר. מקווה שתהנו ממנו כמו שאני נהנה מאלדוס הרדינג. ושתהיה שנה נפלאה ולא יותר מדי רצינית. להתראות!"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: