קליפים חדשים

אברהם טל ובניה ברבי – מי לא יבוא

שני חברים יצאו לדרך וחזרו עם שיר שמח, אברהם טל ובניה ברבי, מי לא יבוא, צפו

שיר חדש לזמרים היוצרים אברהם טל ובניה ברבי, שיר אשר נולד מתוך חברות אמת הכי כנה שנוצרה בעקבות ההיכרות הראשונה בתוכנית דה וויס, בה שימש אברהם טל כמנטור של בניה ברבי. חברות שהמשיכה הרבה מעבר לגבולות התוכנית. השיר החדש המשותף  – "מי לא יבוא" המלא באווירת שאנטי באנטי ימתיכונית כיאות לכור ההיתוך החברי והמוזיקלי של שני האמנים נוצר בעקבות מסע משותף מעבר לים, במהלך שעות ארוכות של רכיבה על אופנועים ויצירה משותפת. שיר שמבקש להדגיש את את סיפור חברותם. השיר נכתב והולחן בידי אברהם טל, בניה ברבי ובסיועו של אבי אוחיון ובהפקתו המוזיקלית של מתן דרור. את הביצוע הנציחו השניים בקליפ עליו אחראי לירן סגל.

כך אברהם טל על השיר המשותף – "אהבה מצליל ראשון.. כששמעתי את בניה שר בדה וויס בפעם הראשונה משהו התעורר לי בלב, הרגשתי שחבר יקר שר, עוד לפני שהכרתי את הבנאדם, עוד לפני שראיתי אותו בכלל. ימים עברו ונהיה לי חבר קרוב יקר וטוב, הגענו עד להודו יחד, רק שנינו יושבים על החוף עם גיטרה, אז כן, האזניים שלי שמעו חבר כבר מהשניה הראשונה. גאה בהצלחה של בניה, הצלחה מטורפת ושירים שהגיעו ללב של המונים בארץ מכל הקצוות, זה חבר שלי, שמח איתו ובהצלחתו, ככתוב – איווה עלייק. עכשיו שמח בהתרגשות רבה להשמיע לכם לראשונה את השיר החדש שלנו. מי לא יבוא. תהנו ❤️"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: