חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

הצצה מאחורי הקלעים של הקליפ לאירוויזיון – Set Me Free

פחות מחודש לגמר האירוויזיון – עדן אלנה נוסקת בסקרים בעקבות הגרסה המחודשת של השיר והקליפ העדכני. צפו בתיעוד.

נציגת ישראל לתחרות עדן אלנה והמשלחת הישראלית עובדים במרץ לקראת הנסיעה לתחרות האירוויזיון שתתקיים השנה ברוטרדם שבהולנד. המשלחת הישראלית תמריא לרוטרדם ביום שישי הבא, ה-7 למאי, הוא יום הולדתה ה-21 של עדן אלנה.

החזרה הראשונה של ישראל על בימת האירוויזיון תתקיים ביום ראשון ה-9 במאי בשעה 14:40 שעון ישראל ובמועד זה גם ייחשפו בפני העיתונאים וקהל חובבי האירוויזיון הבימוי וההעמדה של הנאמבר הישראלי.

האתר הרשמי של האירוויזיון העלה הערב לאוויר את מאחורי הקלעים של צילומי הקליפ Set Me Free וזה מאפשר לקהל הצופים ברחבי אירופה ואוסטרליה הזדמנות להציץ אל תהליך היצירה של הקליפ. את הקליפ ביים נמרוד פלד, הוא צולם במתחם דיזיין סיטי והופק על ידי טלי אשכולי.

בהצלחה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: