חדשות אינדיחדשות הסצנהחדשות מקומיות

פורטיסחרוף 2021

רמי פורטיס וברי סחרוף חוזרים סוף סוף באיחוד שהתעכב מעל שנה, גם לרוכשי הכרטיסים שהמתינו וגם לקהל נוסף, כל הפרטים

כפי שהודענו בספטמבר 2020  לאחר שהאיחוד המרגש של פורטיסחרןף התעכב מעל לשנה, כיום הם שמחים ונרגשים להכריז על קיום ההופעות במאי 2021 . במקום שתי הופעות ברעננה ואחת בירושלים, כעת יתקיימו חמש הופעות ברעננה ועוד אחת בירושלים. כמובן שרוכשי הכרטיסים אשתקד ראשונים בתור.

ואלו התאריכים החדשים

  • יום רביעי 19.5.2021 – אמפיפארק רעננה
  • יום חמישי 20.5.2021  – אמפיפארק רעננה
  • יום שבת 22.5.2021 – אמפיפארק רעננה
  • יום ראשון 23.5.2021 – אמפיפארק רעננה
  • יום שלישי 25.5.2021 – אמפיפארק רעננה

הכרטיסים לרעננה יהיו זמינים בשלב הראשון אך ורק למחזיקי כרטיסים קיימים, כל הפרטים בהמשך ההודעה

הכרטיסים אשר נקנו למועד המקורי 11.6.20, תקפים למועד החדש באותם תנאים, המכירה פתוחה לקהל הרחב

מספר הכרטיסים למכירה מוגבל (!) ע"פ המתווה. לאחר שמחזיקי הכרטיסים המקוריים יכורטסו מחדש,  החל מיום שלישי, 27.4 תפתח מכירה למופעים ברעננה לקהל הרחב!

חמשת התאריכים החדשים ברעננה ייפתחו בשלב הראשון למחזיקי כרטיסים קיימים בלבד לשתי ההופעות המקוריות ברעננה.   כל מחזיקי הכרטיסים יקבלו למייל באמצעותו הזמינו את הכרטיסים, ״שובר״ דיגיטלי ולינק לכרטוס מחדש לתאריכים החדשים.

הכירטוס מחדש מתחיל היום, יום שלישי 20.4.21, התהליך יתבצע בשלושה שלבים, על מנת לאפשר למחזיקי הכרטיסים את האופציה לבחור את המועד ומקום הישיבה הנח להם ביותר (בהתאם לרמת המחיר של הכרטיס המקורי):

שלב ראשון – שלישי-חמישי, 20-22.4 : מיועד למחזיקי הכרטיסים באורקסטרה שיהיה פתוח לכרטוס מחדש ובחירת מקום ישיבה (על פי המתווה).

שלב שני – שישי-שני 23-26.4 : מיועד לרוכשי הכרטיסים בגושי הישיבה שיהיה פתוח לכרטוס מחדש ובחירת מקום ישיבה (על פי המתווה).

שלב שלישי – שני-רביעי 26-28.4 : מיועד לרוכשי הכרטיסים בדשא שיהיה פתוח לכרטוס מחדש ובחירת מקום ישיבה / דשא.  (על פי המתווה).

ההופעות מתקיימות בהתאם להנחיות הרשויות והתו הירוק למחוסנים/מחלימים, ולמציגי בדיקה שלילית בכניסה למופע.

ההופעות עתידות לציין 30 שנה לאלבום המופת של פורטיסחוף ״1900?״, ומגיעות בתזמון מופלא לעידן הנוכחי.  "1900?" היה אלבומם המשותף השני של פורטיס וסחרוף, אבל בעצם היה הראשון שיצא תחת שמם החדש, המפלצת הדו-ראשית המופלאה: פורטיסחרוף. מתוך האלבום יצאו שלל להיטים. ביניהם: "אמריקה", "חלום כחול", "נעליים", וההמנונים "אין קץ לילדות", ו”ניצוצות”.

לרגל האיחוד וחגיגות 30 שנה לאלבום, וכמתוכנן, יוצא "?1900" במהדורה מיוחדת של  וויניל כפול, הכולל את כל שירי האלבום המקורי + תוספות מיוחדות ונדירות, כמו גם את "נעליים 2020?" – רמיקס חדש של RED AXES. בנוסף "על המשמרת" – אלבומם מ-2006 ממנו יצאו "חדשות מהירח", "על המשמרת", תחת אש" ו"בסוף של יום" – לראשונה על גבי וויניל!

רוכשי הכרטיסים המשולבים להופעה + תקליט חתום/לא חתום, יקבלו את התקליטים במופעים עצמם.

האתר הבלעדי למכירת כרטיסים להופעות ברעננה:

https://www.eventim.co.il/fortisakharof *9066

נקודות מכירת כרטיסים להופעה בירושלים:

https://tickets.bimot.co.il/ // 072-3359155

https://www.eventim.co.il/fortisakharof // *9066

כרטיסים שנרכשו במשרד "בימות" בירושלים ולא הומרויש לצלצל למשרד הכרטיסים בטלפון 072-335-9155

כרטיסים שנמכרו באיוונטים ולא הומרו – יש לצלצל ל *9066

היזהרו מספסרים! רכשו כרטיסים רק מהמפיצה הרשמית של המופע.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: