חדשות אינדיחדשות הסצנהחדשות מקומיות

פסטיבלי המוזיקה מחכים לקהל הישראלי

כל הפסטיבלים ברחבי הארץ מצפים לקהל הישראלי שיגדוש אותם בהמוניו, אחרי שנה מיובשת ההפקות חוזרות במלא הכח, חזרה לשגרה, ריכזנו את כל הפסטיבלים שהתפרסמו אצלנו, כל הפרטים.

פסטיבל בורג' בבנימינה יארח את אביתר בנאי, רביד פלוטניק, מרסדס בנד, טונה, פול טראנק, לולה מארש, רוקפור, רד בנד, ברי סחרוף, רוקוויל במחווה לקווין, מוניקה סקס ונגה ארז בין התאריכים 20 באפריל עד 8 במאי.

כל הפרטים

פסטיבל הג'אז באילת יתקיים במלונות ישרוטל אילת ויארח את רביעיית אלי דג'יברי, נגה ארז, מארק אליהו מארח את דיקלה, יסמין מועלם, הדג נחש, עמרי מור מארח את עידן רייכל, רבע לאפריקה מארחים את רביד פלוטניק, אחינועם ניני וגיל דור ועוד בין התאריכים 22 עד 24 באפריל.

כל הפרטים

פסטיבל גיטרה בים האדום יתקיים במלונות באילת ויארח את השילובים הבאים – דויד ברוזה מארח את יסמין לוי, רוקפור מארחים את ברי סחרוף, דודו טסה מארח את יהודה קיסר, תמר אייזנמן מארחת את רונה קינן ואיתי פרל, גבע אלון, הפרויקט של רביבו מארחים עם אלון אולארצ'יק, החברים של נטאשה, דני סנדרסון מארח את שלומי ברכה, חמי רודנר, מיקי גבריאלוב מארח את מוש בן ארי, מאור כהן ופיטר רוט, מרסדס בנד מארחים את גורי אלפי, אמיר דדון מארח את בר צברי, בין התאריכים 29 באפריל עד 1 במאי.

כל הפרטים

פסטיבל חלב ודבש יתקיים ביישובי עמק יזרעאל ויארח את המופעים – תיסלם מארחים את אביב גפן, נגה ארז, פול טרנק מארחים את מרגול בין 9 עד 17 במאי.

כל הפרטים

פסטיבל לילות סאקורה יתקיים במתחם צנובר, קצרין רמת הגולן ויארח את איתי לוי, עדן בן זקן, זהבה בן, עדן חסון, ליאור נרקיס, בר צברי, מושיקו מור, נוי פדלון, מור, קובי ממן וסקאזי בין 24 עד 27 במאי.

כל הפרטים

פסטיבל Genesis יתקיים בפארק הירדן ויארח את הופעותיהם של אהוד בנאי, יסמין מועלם, רביד פלוטניק, נגה ארז, מוש בן ארי, דודו טסה ומרסדס בנד בין 3 עד 5 ביוני.

כל הפרטים

פסטיבל אינדינגב יתקיים במצפה גבולות, טרם פורסמו שמות האמנים אך הכרטיסים לכל ימי הפסטיבל אזלו. ההפקה הודיעה כי תיפתח מכירת כרטיסים חד יומיים בקרוב, הפסטיבל יתקיים בין 30 לספטמבר עד 2 באוקטובר.

כל הפרטים

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: