חדשות הסצנהחדשות מקומיותסיקור הופעות
כולל וידאו

כל הכבוד לחנן בן ארי

הזמר חנן בן ארי הזמין את חיילי צה"ל ומשרתי השירות הלאומי למופע צהריים לכבוד יום העצמאות בתשלום סמלי, חגיגה גדולה הייתה ברדינג 3.

הפתעה מתוקה, ביום שני הודיע הזמר והיוצר חנן בן ארי, אשר הופעותיו בחודש הקרוב הוכרזו כסולד אאוט, כי הוא מזמין את חיילי וחיילות צה"ל, את משרתי ומשרתות השירות הלאומי לחגוג עמו את יום העצמאות ה- 73 במועדון רדינג 3 בנמל תל אביב היום בצהריים. הרישום נעשה בתשלום סמלי של 20 ש"ח באתר קופות ת"א ואכן היום בצהריים המה מועדון רדינג 3 בקהל מאושר.

עם פתיחת המופע הודה חנן בן ארי לחיילים ואמר להם שהם השמש של כולנו והם מצידם שאגו איתו את הלהיט שמש. חנן הצדיע להם וביקש שישמרו על עצמם.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: