חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

הראפר האמריקאי DMX נפטר בגיל 50

שבוע לאחר שהתמוטט משימוש בסמים, הראפר DMX נפטר, כל הפרטים

לפני שבוע הועבר הראפר האמריקאי בן ה- 50, DMX ששמו האמיתי הוא ארל סימונס, לבית חולים בווייט פליינס, ניו יורק, לאחר שהתמוטט ולקה בליבו בעקבות שימוש בסמים. הוא הגיע לבית החולים כשהוא מוגדר כ"צמח" וחובר להנשמה. לפני זמן קצר נמסר כי הלך לעולמו.

בהודעה שיצאה מטעם משפחתו נמסר כדלקמן – "אנו עצובים מאוד להכריז היום כי יקירנו, DMX, שם הולדתו של ארל סימונס, נפטר בגיל 50 בבית החולים ווייט פליינס כשבני משפחתו לצידו לאחר שהוחזק והונשמם בימים האחרונים. ארל היה לוחם שנלחם עד הסוף. הוא אהב את משפחתו בכל ליבו ואנחנו מוקירים את התקופות שבילינו איתו. המוסיקה של ארל עוררה השראה לאינספור מעריצים ברחבי העולם והמורשת האיקונית שלו תחיה לנצח. אנו מעריכים את כל האהבה והתמיכה בתקופה קשה להפליא זו. אנא כבדו את פרטיותנו כאשר אנו מתאבלים על אובדן אחינו, אבינו, דודנו והאיש שהעולם הכיר כ- DMX "

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: