קליפים חדשים

רותם כהן – הכל היה אחרת

רותם כהן בשיר מתוך פרויקט "המחברת של אליה", האזינו

פרויקט "המחברת של אליה" הנו אסופת חוויות של היוצר אליה רוסיליו, אותן הוא כתב והלחין כשירים. במסגרת הפרויקט מתארחים אמנים שונים כשכל אחד מהם מבצע שיר.

את השיר "הכל היה אחרת", החמישי מתוך הפרויקט שנכתב והולחן בידי אליה בהפקתו המוזיקלית של אריאל טוכמן הוא בחר להעניק לזמר והמוזיקאי רותם כהן. לפי אליה מדובר בשיר שנכתב בהשראת סיפורה של מרים פרץ ששכלה את שני בניה – אוריאל ואלירז פרץ ז״ל.

כך אליה עם שחרור השיר החדש בביצועו של רותם – "לסיפור של מרים פרץ נחשפתי לפני מספר שנים ומאז הוא מלווה אותי, סיפורה הוא קוקטייל של השראה, העצמה ועצב. בשיר הזה הסתכלתי על מה שקורה מסביב ובחרתי לתת מראה דרך המוזיקה."כשחופים שוכחים שמות, אותך אני אזכור לעולם. בסוף אנחנו נפגש כמו שמש וים", השיר מוקדש לך, מרים פרץ, ולכם, כל המשפחות של כל 23,900 חללי מערכות ישראל. 

כך רותם עם שחרור השיר – "זכות גדולה לקחת חלק במחברת המדוברת של אליה. אני גאה לשתף אתכם בשיר "הכל היה אחרת" מתוך הפרויקט. שיר געגוע, שנכתב בהשראת מרים פרץ ששכלה את שני בניה – אוריאל ואלירז פרץ ז״ל."

על הקליפ המלווה אחראי הבמאי עוז מורג.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: