חדשות אינדיחדשות הסצנהחדשות מקומיות

פסטיבל אינדינגב 2021 יוצא לדרך

הפסטיבל יתקיים השנה בסוף ספטמבר, מכירת כרטיסים מוקדמת נפתחת היום, כל הפרטים

אמנם עדיין אין רשימת ליין אפ לפסטיבל הצפוי להתקיים בסוף השבוע שבין 30 בספטמבר ו- 2 באוקטובר, אולם החיבור ההפקתי של אנשי הפסטיבל ומשרד ההפקה של שוקי וייס מכריז היום על הפסטיבל.

"אחרי שנה שכבר הכל נאמר עליה, הגיע הזמן להרים את הראש. אינדינגב 2021 יעלה ויבוא, כמו ב 13 השנים הרצופות לקיומו, עם שלושה ימים ושני לילות של מוזיקה וחופש, בלוקיישן האהוב – מצפה גבולות בנגב. שמות המופעים והפתעות נוספות יוכרזו בעתיד הקרוב, גם השנה נביא את מיטב המוזיקה העצמאית המקומית, מקשת רחבה של סגנונות ויחד נצבע את המדבר בצבעים בוהקים."

כרטיסי EARLY BIRDS זמינים כעת באתר הרשמי של הפסטיבל במחיר מוזל – 300 ש"ח לכל הימים – כמות הכרטיסים מוגבלת.

ממפיקי הפסטיבל נמסר :"קשה להסביר במילים כמה זה מרגש אותנו לחזור. אחרי שנה שלמה בה כל מה שהכרנו, כל מה שלקחנו כמובן מאליו, התפזר ברוח, התפרק והורכב מחדש.במשך 13 שנים רצופות של אינדינגב, שהתחיל כהפקה עצמאית קטנה וגדל להיות פסטיבל המוזיקה הגדול בישראל, עברנו מהמורות רבות, אבל תמיד ידענו שאנחנו לא לבד ושיש סיבה לכל הטירוף הזה. מחכים לכם במדבר"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: