חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

הראפר האמריקאי DMX אושפז בעקבות התקף לב

בעקבות התקף הלב שלקה בו הראפר DMX בשל שימוש בסמים הוא אושפז ואף הונשם, כעת הוא נושם באופן עצמאי אך מחוסר הכרה.

הראפר האמריקאי בן ה- 50, DMX ששמו האמיתי הוא ארל סימונס, הועבר לבית חולים בווייט פליינס, ניו יורק, לאחר שהתמוטט ולקה בליבו בעקבות שימוש בסמים. הוא הגיע לבית החולים כשהוא מוגדר כ"צמח" וחובר להנשמה, בשעות האחרונות דווח כי הוא חזר לנשום בכוחות עצמו.

DMX הוא למעשה דמות הראפר הקלאסי, החל לפני שלושה עשורים את מסלולו המוזיקלי אחרי שהספיק להיכנס ולצאת מבתי הסוהר בגין עבירות שונות וסלל את דרכו בתחילה כאורח בהופעותיהם של ראפרים מוכרים אחרים.

על מדף האלבומים שלו מונחים קרוב למניין אלבומי סולו ועוד מספר אלבומים בהם שיתף פעולה עם אמנים אחרים, כן נטל חלק במספר סרטים.

בשנת 2013 חשף בפני הציבור את התמכרותו לסמים קשים בתכניתו הטלוויזיונית של דר פיל.

בין להיטיו הגדולים

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: