חדשות אינדיחדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

פרויקט מטרופולין חוזר להופעה

הפרויקט האהוב של עופר מאירי "מטרופולין" מתאחד וחוזר להופיע, מופע ראשון הקיץ במועדון בארבי, כל הפרטים.

הפרויקט של המפיק המוזיקלי עופר מאירי "מטרופולין הוקם בשנת 2005 כהרכב סינטיפופ אשר יצר באולפן ומסביבו מתקבצים אמנים שונים, בין הזמרות שנטלו חלק בפרויקט נמנות אפרת גוש, דנה ברגר, שרונה נסטוביץ', אמילי קרפל, קרני פוסטל, קרן מלכה, רוני אלטר ומאיה מאירי.

ההצלחה המטורפת ברדיו הוציאה את מאירי וחבריו מהאולפן אל הבמה, בין להיטיו הגדולים של ההרכב והפרויקט מצויים "לא אומרת כלום", "לישון בלי לחלום", ,מלאכים" ושירו של שלום חנוך "בלי לומר מילה".

ההרכב השיק אלבום אשר הוכתר כאלבום השנה בשנת 2006 ואף זיכה את מאירי בפרס הישג השנה למעבד מטעם אקו"ם.

שנתיים לאחר הקמתו הושק אלבום אולפן שני – "הסליל" ובשנת 2012 יצא האלבום השלישי שנקרא בפשטות "השלישי".

בין האמנים המפורסמים שזכו להצטרף לעבודת היצירה במסגרת הפרויקט נמנים ברי סחרוף, אביב גפן, ארקדי דוכין, עברי לידר, מוניקה סקס, אפרת גוש, דנה עדיני, צליל דנין וריף כהן.

בשנת 2013 קיימו חברי הפרויקט מספר הופעות לרגל השקת האלבום השלישי ואט אט כל העניין נמוג בערפל עולם המוזיקה.

הבוקר התבשרנו כי עופר מאירי חוזר ומאחד את הכוחות עם הנגנים המקוריים וצמד הזמרות אפרת גוש ודנה עדיני להופעת איחוד אשר תתקיים בתאריך 15 ביולי במועדון בארבי בתל אביב. נכו לזמן זה המופע מתוכנן על פי המגבלות הנוכחיות של התו הירוק, דהיינו מופע ישיבה בקפסולות ועד 500 צופים. נקווה שעד הקיץ ההנחיות יותאמו לכמות יותר גדולה, יתכן גם כי הצלחה במכירת הכרטיסים בימים אלו תוביל לקביעת תאריכי מופע נוספים עוקבים כדי שיותר ויותר צופים יזכו להתאחד עם האיחוד…

בשנת 2013 זכינו לחוות את סדרת ההופעות של הפרויקט וזו ההזדמנות להניח כאן כמה תיעודי וידאו.

כאן יש כרטיסים, כאן אפשר לאטנד האיוונט.

קטעי וידאו

 

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: