כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיות

ההופעות חוזרות לאמפי שוני

קבוצת זאפה פותחת את עונת 2021 באמפי שוני בבנימינה, כל הפרטים

קבוצת זאפה פותחת את שערי זאפה אמפי שוני בסדרת מופעים תחת כיפת השמיים עם מיטב אומני ישראל החל מיום ה' הקרוב – 25 למרץ.

לוח המופעים ייפתח החל מסוף השבוע הקרוב עם קהל של כ- 1000 איש, כחלק מהחזרה לשגרה של מדינת ישראל, עם מופעים של מיטב האומנים, בהם: ישי ריבו, עידן חביב, אביב גפן, ברי סחרוף ועוד.

המופעים הנוספים שיתקיימו במהלך חודש אפריל: אברהם טל, עילי בוטנר וילדי החוץ, שלום חנוך-מופע להקה, הראל סקעת, דודו טסה, בניה ברבי, אליעד, התקווה 6 – מופע להקה, ריטה, מוש בן ארי.

מועדון הזאפה אמפי שוני ערוך לפעול ולארח את הקהל על פי הנחיות התו הירוק ובהתאם למתווה שהוצג על ידי הרשויות. הכניסה מותנית בהצגת התו הירוק ותעודה מזהה, המופעים בישיבה תוך הקפדה על שמירת מרחק סביר בין האורחים, עטיית מסכות, הנגשת אמצעי חיטוי וקבלת כרטיסים ישירות לסמארטפון על מנת למנוע התקהלות בקופות.

כך אסף מור, סמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי של קבוצת זאפה מוסר לנו – "לאחר החזרה החלקית לשגרה עם פתיחת מועדוני זאפה ברחבי הארץ וההיענות חסרת התקדים של הציבור הישראלי, אנו נרגשים לשוב ולקיים מופעים גדולים תחת כיפת השמיים ומצפים בכיליון עיניים לארח את הציבור הישראלי הרחב שכבר למעלה משנה צמא לשוב וליהנות מחוויה של הופעה חיה, במתחם גדול ובאווירה מרגשת שמזמן כבר לא הרגשנו. אנו רוצים להודות לכלל האומנים, הנגנים, עובדי הבמה, הסאונד וכל מי שנמצא במאחורי הקלעים של תעשיית התרבות ועומל לילות כימים על מנת לספק לציבור את החוויה המרגשת הזו."
לחצו לצפייה בלוח המופעים המעודכן (יתכנו עדכונים נוספים תוך כדי ובמהלך הימים הקרובים, הכל בתהליך התנעה אחד ענקי).

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d