פס קול שבועי
כולל וידאו

תומר ישעיהו – אגם הלימון

אלבום שישי ליוצר המופלא תומר ישעיהו – "אגם הלימון" בואו נדבר פחות ופשוט נאזין.

מאז נחשפנו כאן באתר למוזיקאי תומר ישעיהו, הוא הספיק להקים הרכב בשם "איזאה", לשתף פעולה כמוזיקאי וכמפיק עם אמנים רבים ולהמשיך כיוצר עצמאי להשיק אלבומים מצויינים.

השבוע משיק תומר ישעיהו את אלבומו השישי "אגם הלימון" הממשיך את הקו המוזיקלי הייחודי שלו המתאפיין לצד הנגינה הנינוחה והשלווה לצייר באוזני המאזין סיפורים ומראות חיים. ישנם אמנים ותומר ביניהם שאתה כמאזין לא דורש חדשנות ושינוי קו מוזיקלי אלא דווקא מבקש להיוותר נאמן מול הקו הקיים, כך עם תומר וטוב לנו שכך.

 

את יציאת האלבום בישר קליפ לאחד משיריו בתחילת השנה – "נטלי" שביים והפיק רועי ריק אשר יחד עם תומר יצר סרט תיעודי העונה לשם האלבום "אגם הלימון", במסגרתו נזכה לצפות בתהליך יצירת האלבום. הסרט ישודר בבכורה בערוץ כאן 11, ביום שבת 20.3 בשעה 14:00. הוא ישובץ כאן ברגע שיעלה לדיגיטל.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: