קליפים חדשים

נדב גדג' – שני מטר

הגולדן בוי חוזר עם שיר חדש - "שני מטר", האזינו

נדב גדג', הגולדן בוי של ישראל, בגיל 16 הוא מופיע בתחרות האירוויזיון בשנת 2015.  מאז ואחרי תהפוכות חיים רבות ולא פשוטות, הספיק לעשות שינוי מהותי בקריירה המקצועית שלו, הצטרף ל – NMC יונייטד כחברת המוזיקה שלו והכי חשוב הצטרף לחוג האמנים האקסלוסיבי המנוהלים על ידי רונית ארבל ומשרדה.

נדב פותח את השבוע עם שיר חדש שנכתב והולחן על ידו יחד עם עידו בן דב וצוק אלגזי שגם הפיק מוזיקלית. השיר "שני מטר" עוסק במרווח המטאפורי, לא רק הפיזי. בתקופה בה אנו נאלצים לשמור על ריחוק חברתי אך עדיין מבקשים לקשור קשרים חברתיים חדשים. הנרטיב מגיע הימים טרום המגיפה כאשר הכל היה חופשי ומשוחרר, כעת סערת התקופה מביאה משמעות חדשה ושונה לטקסט ההופך לריאליסטי ביותר. המילים נישאות על גבי מלודיה היושבת על מקצב פופ מרקיד והאפקטים המוטמעים בפזמון לוקחים את השיר לכאן ועכשיו.

כך נדב גדג' הבוקר עם השקת השיר החדש – "השיר "שני מטר״ החל את דרכו במסיבה , בימים שעוד היה מותר לחגוג אני וצוק נפגשו והיה ווייב של "אפשר לעשות משהו ביחד". ארבע שנים עברו מאד, כל אחד מאתנו עשה את הדרך שלו .. גדלנו, התפתחנו וסוף סוף זה קרה. לפני כמה חודשים נפגשנו שוב , עידו צוק ואני אמרנו זהו "הולכים על זה" ונכנסנו לאולפן. לעידו וצוק יש סגנון ייחודי וצבע משלהם ואני עם מה שאני מביא.., מצאנו עולם מעניין בטירוף דווקא בתקופת הקורונה הזאת עם כל החוסרים שאנחנו חווים כאמנים.. סגר, הנחיות, געגועים למוזיקה, געגועים לבמה , לקהל . … וכך נולד ״שני מטר״ …"

על הקליפ אחראי הבמאי עומר אלוני.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: