חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

שלומי שבן חוזר להיכל התרבות

עונה שניה לתוכנית האירוח המוזיקלית "חי בגימל מהיכל התרבות – שלומי שבן מארח" תעלה בכאן 11 ובדיגיטל במהלך החודש, כל הפרטים

שלומי שבן חוזר לעונה שנייה של "חי בגימל מהיכל התרבות – שלומי שבן מארח". העונה שתכלול תשע תוכניות תשודר החל מיום שישי, 12 במרץ, בשעה 22:25 ב-"כאן 11". בעונה זו שלומי שבן מארח שורה של אמנים בביצועים משותפים וחד-פעמיים. בעונה הזו יתארחו בכל פרק שני אורחים: האורח המרכזי שישוחח עם שבן ויבצע אתו במשותף מספר שירים, וכן אורח נוסף, שיצטרף אל השניים בשיר נוסף. העונה השנייה צולמה בימי הסגר השלישי באולמות היכל התרבות הריקים.

אורח התוכנית הראשונה יהיה אביב גפן שיבצע עם שבן על הבמה כמה מלהיטיו הגדולים: "האם להיות בך מאוהב", "אולי" ו"יומן מסע", כשאל השניים יצטרף במהלך התוכנית עומרי קרן, נכדו של שלום חנוך, ומוסיקאי בזכות עצמו.

במהלך העונה ישתתפו דודו טסה שיארח את אביגיל רוז, אביתר בנאי שיארח את אבישי כהן, יסמין מועלם שתארח את לאה שבת, גל תורן שיארח את אלי דג'יברי, קרולינה שתארח את מאיה בלזיצמן, עמיר בניון שיארח את גידי גוב, ריקי גל שתארח את נטע אלקיים, וערן צור שיארח את הילה רוח.

התוכנית היא פרויקט משותף של כאן-תאגיד השידור הציבורי עם היכל התרבות תל אביב ו"המון ווליום".

בנוסף לשידור ב-כאן 11, ניתן יהיה לצפות בפרקי התוכנית בעמודי הדיגיטל של היכל התרבות ת"א ו-כאן גימל מדי יום חמישי, ולהאזין לה בשידור נוסף ב-כאן גימל, מדי מוצאי שבת.

תזכורת מהעונה הקודמת לכמה אורחים

שלומי שבן מארח את שי צברי

שלומי שבן מארח את מארינה מקסימיליאן

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: