פס קול שבועי
כולל וידאו

שי וואייז – Fairytales

אלבום הבכורה של שי וואייז - "Fairytales", האזנה

שי מנשה לוי או בטייטל הבימתי – שי וואייז, הוא מוזיקאי יוצר אשר לפרנסתו עוסק בשיווק דיגיטלי ברשתות, את החיבור למוזיקה גילה בילדותו אך יצר וכתב למגירה. כעת הוא משיק אלבום בכורה בשם – Fairytales הכולל שבעה שירים באנגלית אשר כתב, הלחין, הפיק ומבצע. לצידו של שי תמצאו באלבום מוזיקאים מקומיים מוכרים וחשובים ביניהם אלדד ציטרין ויהל דורון.

שירי האלבום אשר את מימונו גייס שי באמצעות קמפיין גיוס הון מההמון עוסקים באהבה על שלל גווניה, אולם לא בדרך לה אנו רגילים בסיפורי האגדות של "והם חיו בעושר ואושר עד עצם היום הזה" אלא במבט ריאליסטי אל המציאות כפי שהיא. כל הנרטיב הזה נעטף במלודיה פופ פולקית נינוחה ורכה הנעה בין השפעות רבות של עולם הפולק והרוק הרך. הניגוד בין הטקסט להפקה המוזיקלית המערפלת ונינוחה הוא המפתח לאתגר ההאזנה.

במהלך השנה החולפת ליוו את הוצאת האלבום מספר קליפים לשירים מתוכו, הזדמנות להאזין ולצפות.

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: