כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

מסתמן מתווה כניסה מהיר לאירועי תרבות

האם מדובר בעוד פלופ פוליטי לקראת הבחירות או שבאמת מדובר על היתכנות להרחבת ההפשרה של עולם התרבות והמופעים.

לפני מספר רגעים יצאה ממשרדו של חילי טרופר, שר התרבות והספורט ההודעה הבאה – "מקדמים מתווה שיאפשר בדיקות מהירות בכניסה להופעות ולמגרשי הספורט"

על פי נוסח ההודעה המלא מדבר השר כי הוא מקדם בימים אלו מתווה שיאפשר כניסה למופעי תרבות ולמגרשי ספורט, לפיו יוכלו להכנס (לצד מתחסנים ומחלימים) גם אנשים שנבדקו במתחם האירוע בעזרת בדיקות קורונה מהירות. השר מקיים בשבועות האחרונים דיונים עם בכירי משרד הבריאות וכן עם חברות שונות בתחום כדי לאפשר הפעלה של כניסה להופעות ולמגרשי הספורט עם בדיקות קורונה מהירות בתוך זמן קצר.

כך השר טרופר – "אנו ממשיכים לפעול בכל הכוח למען עולם התרבות והספורט ופתיחתם הרחבה. חשוב ללכת ולהתחסן, אך במקביל אנו מקדמים מתווה שיאפשר כניסה עם בדיקות מהירות כדי שמי שלא יכול להתחסן, יוכל גם הוא להגיע וליהנות ממופעי התרבות ומאירועי הספורט. אנו בוחנים כעת את כל האפשרויות כדי לאפשר תרבות באחריות וממתינים לאישור משרד הבריאות. בשבוע האחרון ביקרתי בכמה הופעות והצגות, מדובר בעולם שחזר לחיים ואני שמח ונרגש על כך."

ואתם.ן? לא לבלוע כל דבר בכפית, יתכן ומדובר בעוד אקספלויט פוליטי ברוח הבחירות האמורות להתקיים במהלך החודש. סטיי טיונד…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d