פס קול שבועי
כולל וידאו

גיא מזיג – השחור החדש יותר

מה שיותר חדש יותר שחור, גיא מזיג משיק אלבום Fאנק במיטבו, האזינו

מעל חמש שנים חלפו מאז השיק המוזיקאי, פזמונאי, מלחין, גיטריסט, ומפיק מוסיקלי יוצא להקת הדורבנים גיא מזיג את אלבומו "השחור החדש" שהיווה סוג של אבן דרך בסצנת הFאנק המקומית. כעת הוא משיק אלבום חדש בשם מאוד מקורי – "השחור החדש יותר", אלבום הכולל מניין שירים שגיא יצר ומבצע, גם אלבום זה מגיעה באווירה של Fאנק טהור, גיא מצליח ללהטט ולשלב בין שירים בשפה העברית לבין שירים באנגלית. באלבום שובץ אחד הקטעים הכי גרוביים של מזיג הנמרץ, מדובר בFאנקי זאכען המוכר והחביב שכבר זכה להתפרסם בהופעות רבות ומשום מה נעדר מהאלבום הקודם. גיא כתב, הלחין והפיק את שירי האלבום למעט שניים – "רואים רחוק רואים שקוף" ו"כלים שלובים" אשר נכתבו בידי יעקב רוטבליט והולחנו בידי שמוליק קראוס. האלבום הוא סיבה טובה להרים מסיבה, כמובן על פי מגבלות התו הירוק…:-)

תזכורת – כך בוצע Fאנקי זאכען בהשקה הקודמת

כך גיא עם יציאתו של האלבום החדש – "טוב, מה אומרים כשככה מתרגשים? אהההההההההההההההההה !!!!!! האלבום החדש בחוץ!!!! כמה חיכיתי לזה… בשעה טובה יוצא ״השחור החדש יותר״ .והוא למעשה אלבום המשך ל״השחור החדש״ אם תרצו – אלבום אח, ההמשך הישיר. תמיד מרגש לשחרר לעולם אלבום חדש אבל השנה, יותר מתמיד, אני גאה על הזכות והבחירה להיות מוזיקאי במדינת ישראל. מאושר על הזכות ליצור ולייצר מוזיקה במדינה שראשיה ״פחות״ מבינים עד כמה מוזיקה היא צינור רוחני עצום שמחזיק את הנפש של רבים כמו גם את שלי כמובן.(מבלי להיכנס לכך שקיומו של היקום שלנו הוא למעשה ביטוי מוסיקלי) אני יכול לספר הרבה מאד על האלבום הזה, על כל תו, כל כלי וכל ערוץ שנבחרו בלי גרם של התפשרות, על כל האנשים הנפלאים שהיו מעורבים בעשייתו ועל הדרך וההבשלה אבל גם זה יגיע. עכשיו נותר לכם רק להקשיב לו ואני מקווה שגם תהנו. ❤️"

האלבום החדש – "השחור החדש יותר"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: