קליפים חדשים

אודיה – כפיים

אודיה משחררת שיר נוסף בדרך לאלבום בכורה, הפעם זו הצהרה אישית, האזינו

אחרי שהגישה לנו את השירים "האהבה שלנו", "רק שיישאר" , "מה אשיב לך" ו"אור" שכבש את תחנות הרדיו והשטח, נכנס לפלייליסט גלגלצ וצעד בטופ 10 של המצעד השבועי שבועות ארוכים, הזמרת והיוצרת אודיה אזולאי משיקה הבוקר שיר חדש –  "כפיים" שאותו היא כתבה, הלחינה ומבצעת בהפקתו המוזיקלית של גיא דאן..

הפעם משנה אודיה כיוון ובמקום לעסוק בשירי אהבה המשלבים בין אלמנטים מהמסורת לצד גוונים ימתיכוניים עם סלסלולי לייט מעודנים היא מגישה הצהרה אישית, קחו את הטקסט בשיר והפכו אותו למכתב, אודיה מבקשת למחות כנגד היחס שלעתים הוא מזלזל מצד ה"תעשייה" בעולם המוזיקה, היא איננה מבקשת מאומה, לא מחיאות כפיים כלשונה, לא הערצה ולא כבוד, פשוט הניחו לה להיות כפי שהיא, בראייתה שלה, בגישה שלה, כפי שהיא, מוזיקאית, יוצרת, זמרת.

כך אודיה הבוקר עם השקת השיר החדש – "השירים הכי טובים מגיעים מהמקומות הכי כנים. הכי אישיים. מה הטעם בלנסות דבר אחד. כשאתה עשוי משלל של דברים? בשנה האחרונה אנשים (קרובים וזרים) ניסו לכוון אותי. כל אחד מהזווית שלו, למקום שבו לדעתו אני צריכה להיות. אמרו שהחצאית שלי לא קצרה מספיק. אז זה לא ימכור. אמרו שהטקסטים שלי לא מתוחכמים. אמרו שאני לא באמת דתייה. וזה בסך הכל טרנד. אז להפסיק לשחק אותה. ומסתבר שיש גם אנשים שלא מאמינים שאפשר להוציא שירי אמונה וגם שירי חול. לא נחסכו ממני המילים הקשות. וטוב שכך! כי גם על זה כתבתי שיר 😎 ״בסוף זה רק לשם שמיים, רק בשם הרגשות״ ואני לא רודפת אחרי כפיים. אהובים שלי, השיר ״כפיים״ יוצא אליכם אחרי הרבה זמן שלא יצא שיר חדש שלי! בתקופה האחרונה ברוך השם עבדתי קשה ויש הרבה שירים ופרוייקטים על האש בדרך אליכם 😍 זה הראשון מבניהם. על ההפקה גיא דאן שהוא לב גדול. מילים ולחן שלי. אוהבת מלא."

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: