קליפים חדשים

ענת מלמוד – להיות שמחה

שיר נוסף של יעל מלמוד בדרך לאלבום חדש, צפו

שנה חלפה מאז שענת מלמוד, זמרת יוצרת, השיקה את השיר – "הפחד הרוקד" אשר הגיע אחרי "נקיה" ו"חי ונושם" בו שתפה פעולה עם אדם בן אמיתי, וכמובן הדואט עם לירון עטיה "אין אמת אחת". כעת משיקה ענת את השיר "להיות שמחה" אותו היא כתבה ולהחינה בהפקתם המוזיקלית של רוני בראון ואיתי צוק. בשיר החדש עוסקת ענת במבט שמח על החיים, מה שקרוי להתבונן על החלק המלא של הכוס, החשיבות שבשמחה בחיינו, נושא חשוב במיוחד בתקופה הקשה הזו.

כך ענת עם השקת השיר החדש – "בגיל 30 חוויתי תהליך של התעוררות. ‏הבנתי, לראשונה באמת, שהחיים שלי קצרים מדי בשביל שאני אבזבז אותם בלא להקשיב למה שאני רוצה לעשות.‏‎ ‎אחד הדברים שביקשתי להחזיר לעצמי זה את האמונה  שמותר להיות שמח בעולם הזה. מהמון סיבות – הביקורת, השיפוט, קשיי היום יום ותקופות מבלבלות, אפשר למצוא את עצמנו מנסים לרצות את הסביבה או מחזיקים בתפיסות שלא מתאימות לנו יותר. לא קל להשתנות אבל בשמחה וגם באהבה יש הרבה בחירה. אני בוחרת בלהתגמש, לצמוח וללכת עם מה שעושה לי טוב. "‏

על הקליפ אחראית יעל שלח.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: