קליפים חדשים

משינה – אני כל כך שמח…

עם פתיחת חגיגות חצי יובל לאלבום "להתראות נעורים שלום אהבה" משיקה להקת משינה קליפ לשיר "אני כל כך שמח" במעטפת צילומי ארכיון שטרם נחשפו, ויש עוד חדשות...

"להתראות נעורים שלום אהבה" הוא אלבומה השביעי של להקת "משינה", והאחרון שלה לפני התפרקותה בשנת 1995.

העבודה על שירי האלבום החלה שנה קודם לכן בהפקה משותפת של חברי הלהקה כאשר מייקל בנסון היה המפיק הטכני ואילו אבנר חודורוב שימש כטכנאי ההקלטה. במקור הצטברו שירים שיספיקו לשני אלבומים, מחציתם נוצרו בידי שלומי והמחצית השנייה בידי יובל. בעקבות היעדרותו של שלומי עקב מחלה, החלה העבודה מן הסתם על שיריו של יובל, 11 מתוכם נכללו באלבום. הייתה באלבום אווירה של סוף קורס, זאת אפשר למצוא בשירים "תחזור תחזור" ו"להתראות נעורים שלום אהבה", העוסק בסופה של תקופה בחיים. ובאמת, מספר חודשים לאחר השקת האלבום, שהוכתר כאלבום זהב, הודיעו חברי להקת משינה על סיום הפעילות במסגרת ההרכב.

לכבוד חגיגות חצי היובל לאלבום שסיכם את התקופה הראשונה של הלהקה החליטו חבריה לשחרר את השיר "אני כל כך שמח" מתוך האלבום עם קליפ המורכב מקטעי וידאו שטרם ראו אור מאותם ימים ונותנים הצצה אל חברי הלהקה באולפן במהלך תהליך הקלטת האלבום. על עריכת הקליפ שצולם בזמן אמיתי בידי שלומי ברכה אחראיות לין לאור ועמליה זילברשץ בנאי.

בתחילת מרץ תושק מהדורת דה לוקס לאלבום, אשר תכלול הן את האלבום המקורי לאחר שעבר רי מאסטרינג (מהערוצים המקוריים) ובנוסף אלבום רי מיקסים בהפקת רע מוכיח. בתכנית יש גם הוצאת מהדורת וויניל. יש למה לחכות!

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: