קליפים חדשים

ג’יין בורדו עם אקו – אישה קשה

דורון טלמון ואקו מורגנשטרן משתפות פעולה בשיר חדש - אישה קשה, צפו

אחרי שהספקנו לשמוח עם חברי ההרכב ג'יין בורדו על השתתפותם בקליפ הפרסומת לצידם של שקע ותקע העניין עובר כעת לשוחח על היציאה לקראת אלבום רביעי, ממנו מושקת היום הסנונית הראשונה – שיר חדש שנכתב בידי דורון טלמון ואקו מורגנשטרן בהלחנתה של דורון ובהפקה מוזיקלית של עמרי אמדו. השיר "אשה קשה" הוא למעשה שיר על העצמה נשית. הטקסט שנכתב בידי שתי הזמרות היוצרות עוסק בהתייחסות של העולם אל האישה ובתוך כך הן מציגות את הדרך הנכונה להחזיר יחס שיעמיד את כולם במקומם. אולם הפלא ופלא, מאחורי טקסט קשוח מה ונרטיב לא חייכני בכלל מצליחות השתיים גם לחייך וגם להגיש סוג של חגיגה מוזיקלית קטנה.

את השיר מלווה קליפ עליו אחראי עומר אלוני אשר הצליח להכיל בו המון אזכורים או יותר נכון קריצות מחווה לסרטי פעולה נשיים. צפו.

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: