חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

אם תרצי – חוזרים להופיע

השיר של חנן בן ארי "אם תרצי" הפך ללהיט ברוסיה החוגגת חזרה לשגרת מופעים, הביצוע של מקסים ליאונידוב, יש גם סיפור

קורונה או לא קורונה, ברוסיה של פוטין המופעים והמסיבות חזרו לשגרה, מעל הבמה במוסקבה הופיע בסוף השבוע הזמר מקסים לאונידוב, במהלך המופע שהיה משוחרר ממסכות וקפסולות כפי שניתן לראות הוא ביצע לא פחות מאשר את הגרסה בשפה הרוסית לשירו של חנן בן ארי "אם תרצי". השיר הכי מושמע ברדיו בשנת 2020. חנן בעצמו התלהב מאוד, צפו

מקסים לאונידוב עלה לישראל בשנות התשעים, אך קליטתו לא ממש צלחה ואחרי מספר שנים הוא חזר לרוסיה. את אלבומו הראשון בישראל, "Maxim", הוא השיק בשנת 1992. האלבום היה בעברית, השירים נכתבו בידי ליאונידוב ואילו את ההפקה המוזיקלית עשה רמי פורטיס. אלבומו השני בארץ, "כביש הזיכרונות", יצא בשנת 1994 והפעם כלל שירים בשפה הרוסית, אחרי שהבין כי אין לו באמת מה לחפש אצל הקהל הישראלי הוותיק.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: