קליפים חדשים

בן אלקיים – אני עוד אוהב אותך

במסגרת פרויקט המשקפיים של נויפלד מגיש בן אלקיים שיר חדש - אני עוד אוהב אותך, מילותיו של מאיר גולדברג. אהבת מולדת...צפו

שמוליק נויפלד ופרוייקט "המשקפיים" חוזרים עם שיר ראשון מתוך סדרת שירים חדשים אשר כולם נכתבו והופקו לאורך השנה האחרונה. השיר "אני עוד אוהב אותך" הוא פרי יצירה משותף לבן אלקיים, המשורר מאיר גולדברג וכמובן שמוליק נויפלד אשר הפיק את אלבום הבכורה של בן ומאד מחובר ליצירתו ולקולו. את מילותיו של גולדברג הלחינו יחדיו בן אלקיים ושמוליק נויפלד שגם הפיק מוזיקלית. מדובר בשיר אהבה מעודן ורך אותו עטפו השניים במלודיה ועיבוד מוזיקלי היוצרים סביבו אווירה נינוחה ושלל תיאורים מטאפורים על טבע בריאה ויצירה, אין זה שיר אהבה לאשה, זהו שיר אהבה לארץ בה אנו חיים, אהבה למרות הקשיים, אהבת מולדת. השילוב בין שלושת היוצרים הללו מציג הוכחה כי שירים על אהבה אפשר להגיש בדרך נכונה.

כך שמוליק עם צאת השיר: "זה בעצם שיר אהבה לישראל. אני מרגיש שהנגיף הכי קשה עכשיו הוא הקרע שבינינו, חוסר הסובלנות ובעיקר ששכחנו לאהוב את המקום שאנחנו חיים בו. מהמקום הזה בלב יצא השיר…שכחנו שאנחנו חיים במקום שאנחנו הכי אוהבים".

על הקליפ המרמז אחראית איה זך.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: