קליפים חדשים

רותם כהן – כולם אומרים

בשיר החדש רותם כהן מביא את הגעגוע לקהל, לשירים ולהופעות החיות, צפו

רותם כהן משחרר הבוקר שיר חדש – "כולם אומרים" אותו כתב והלחין במשותף עם דולב רם ופן חזות אשר גם הפיקו מוזיקלית. בשיר החדש המאפיין את התקופה שאנחנו חיים בה, במילות השיר טמונה התקווה לצד הגעגוע לקהל, להופעות, לשירים ובכלל לקרבה האנושית.

במקור השיר נכתב כפוסט בחשבון האינסטגרם ומשם הוא התגלגל לכדי שיר שלם. בקליפ המלווה את השיר אותו הכינו קליפס הפקות נראה רותם המהלך ברחובות הריקים של העיר בדרכו אל היכל התרבות אולמותיו עומדים ריקים מקהל בימים אלו. עצב ותקווה מהולים יחדיו.

רותם כהן אינסטגרם
רותם כהן אינסטגרם

https://www.instagram.com/p/CGfAc7HDWsk/

כך רותם על השיר החדש – "אני מתגעגע לשיר ולשירים, לקהל ולאנשים, לשיר קרוב, לשיר לרוב, להלך חופשי, לחיבוק אישי, מתגעגע לפרצופים, ולאולמות, לחיוכים מציפים ולבמות, להרגיש נחוץ, להרגיש אהוב, לטייל בחוץ פתאום זה מה זה חשוב;)
לשיר בסלון, לשיר לחלון, להרגיש מרפא להיות קליל כמו בלון, מתגעגע לעזור לפצעים להתאחות, ליותר חיוכים ופחות מסכות, לחיים שהיו, לאנשים שהלכו, שנבין שהטוב יבוא אם רק תחייכו, ובטוח לעוד קצת כי אני שוכח תמיד, ליותר לשיר ופחות להגיד."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: