חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

הראפרים Lil Wayne ו Kodak Black חוננו על ידי דונלד טראמפ

גל החנינות הנשיאותיות של דונלד טראמפ כלל את הראפרים Lil Wayne ו- Kodak Black, כל הפרטים

באקט האחרון שלו כנשיא ארצות הברית של אמריקה חנן דונלד טראמפ מעל 100 אנשים שהורשעו בעבירות שונות. הראפרים Lil Wayne ו- Kodak Black נכללו ברשימת המאושרים.

דווין מייקל קרטר ג׳וניור המוכר ברחבי העולם כראפר העונה לשם הבימתי Lil Wayne אשר הואשם באחזקת אקדח במהלך טיסה ונדון לעשר שנות מאסר. חנינתו של Lil Wayne הייתה די צפויה לאחר שהאמן זוכה הגראמי תמך בבחירתו מחדש של טראמפ במהלך הקמפיין באוקטובר האחרון ואף הצטלם לתמונה, עליה ספג ביקורת קשה ברשתות החברתיות.

האמן השני שזכה לחנינה הנשיאותית הוא ביל קהן קפרי, אף הוא ראפר אמריקאי המוכר בשם הבמה  Kodak Black.  העבירה בה הורשע היא החזקת נשק אשר שנתפס על גופו במהלך עיכוב בגבול בין ארצות הברית לקנדה במרץ 2020. לראפר יש קשר רוחני עם היהדות ותנועת ההיברו יזראלייטס ששורשיה נעוצים עוד בימי העבדות השחורה בארצות הברית.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: