קליפים חדשים

עברי לידר – הרגע הריק

עברי לידר משיק שיר חדש - הרגע הריק, עם קליפ בכיכובה של אגם רודברג, צפו

המוזיקאי, הזמר והיוצר עברי לידר משחרר שיר חדש – "הרגע הריק" שנכתב, הולחן ומבוצע על ידו בעיבוד והפקה מוזיקלית משותפת עם אריאל טוכמן ועדי גולדשטיין. השיר החדש מגיע מתובנות של לפני כשנתיים, ימי טרום המגיפה.

כך עברי מספר בגוף ראשון – "ערב אחד, לפני שנתיים, שהחיים היו נורמליים, זוכרים?  ..  נכנסתי למונית בדרך לפגישה עם חברים בבר.  התמקמתי במושב האחורי ומתוך הרגל שלחתי את היד לכיס במטרה להוציא את האיפון. אתם יודעים , המעבר הזה בין המציאות שלי במושב האחורי לעולם הסטורי , פייס, יוטיוב… אבל אז הבנתי שיצאתי בלעדיו . ההבנה שאני הולך לבלות את רבע השעה הבאה רק עם המחשבות שלי  הדהימה אותי ואם להיות כנה עוררה בי חשש מסויים . זה גם היה הרגע שבו נולד השיר הזה . היופי של  הריק ממנו  נולדים  בתוכנו דברים נהדרים וחדשים."

את השיר המשמר את סגנונו המהודק והמוכר של עברי לידר במלודיה ובהתנסחות המילולית, אווירה סמי מלנכולית אינטימית משהו המאפשרת אופטימיות זהירה, מלווה קליפ בבימויו של עומר טובי ובכיכובה של אגם רודברג שצולם בלובי של מלון קרלטון השומם אל מול חוף ימה של תל אביב.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: