קליפים חדשים

נועם קלינשטיין – שיר ליובל

נועם קלינשטיין משיקה שיר חדש - "שיר ליובל", האזינו

בתו הצעירה של רמי, נועם קלינשטיין, היא מוזיקאית מבטן ולידה,  כותבת, מלחינה, מנגנת בפסנתר, מעבדת ומבצעת. עובדת בימים אלו על אלבום הבכורה שלה לצד שירות בלהקה צבאית. אחרי שהשיקה את השיר "הנה הוא חוזר" עוד בתיכון ואת -"באשמתך"  היא משחררת הבוקר שיר נוסף, שלישי במספר – "שיר ליובל". באופן אישי זה הגיע אלי ממש בתזמון מיוחד עת יצאתי ממתחם החיסונים אחרי קבלת החיסון השני כנגד הקורונה, ממש נתפר עבורי…:-)

השיר עצמו כפי שנועם מגדירה אותו הוא שיר פרידה מאהבתה הראשונה, נועם כתבה, הלחינה ואת העיבוד המוזיקלי בצעה יחד עם תומר בירן. את הקליפ המאוייר יצרה מיכל קנטר.

כך נועם על השיר עם צאתו – "בשנה הזו היה לכולנו בין סגר לסגר מספיק זמן להתחיל להפיק שיר, להפסיק, להגיע לתוצאה, לשנות, להתלבט, סתם לא לעשות כלום ולהגיע למשהו אחר, שלא חשבנו שימצא אותנו בכלל. זה מה שקרה איתי ועם השיר הזה שלי, שעכשיו הוא שלכם , מקווה שתאהבו. תודה לכל מי שהיה איתי בזה (איך מתייגים בפייסבוק) ❤️ ותודה לבחור שהיווה השראה לשיר ושלא אחשוף את שמו 🙂 את השיר כתבתי ביום שנפרדתי מהאהבה הראשונה שלי. כשכותבים שיר בתוך רגע כזה לא משנה כמה זמן עבר, הוא נשמר כמו בקפסולה קטנה של אהבה שתישאר לתמיד."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: