קליפים חדשים

תמר חיים – שכחנו לדבר

שיר נוסף בדרך לאלבום הבכורה של תמר חיים - שכחנו לדבר, צפייה

אחרי שהשיקה בקיץ האחרון את הסנונית הראשונה מתוך אלבום הבכורה ההולך ומתהווה – "היית אומר" שנכתב הולחן ומבוצע על ידה בהפקתו של בן שופן, חוזרת תמר חיים ומשיקה שיר נוסף – "שכחנו לדבר", אף הוא פרי כתיבתה בהפקתו של שופן. בשיר החדש מתערבבים להם תפקידי הוא והיא בדו שיח, הנרטיב עצמו עוסק בחוסר קומוניקציה בין בני זוג, בניגוד לנרטיב בשיר הקודם שעסק בחיבור רומנטי והיה מונולוג מתמשך. מכל מקום גם בשיר זה היכולות הווקליות של תמר לצד ההפקה המוזיקלית מרחיקים את השיר מהבנאליות של שירי האהבה

כך תמר עם יציאת השיר – "כתבתי על ריחוק ועל איך כשלא מדברים הכל משתבש. סרט בהילוך מהיר וזו תמיד אותה השאלה- לב או היגיון? "שכחנו לדבר" סינגל 2, עוד חתיכה ממני עכשיו בחוץ בכל הפלטפורמות, תודה ענקית לכל האנשים המדהימים שיצרו את זה איתי!"

על הקליפ אחראים יובל יושע וגל רובינשטיין.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: