קליפים חדשים

רביב כנר – רוצה שלום

שיר חדש של יוצא הריאליטי רביב כנר - רוצה שלום, צפו

אחרי שהשיק את השיר הראשון "רסיסים", ממשיך רביב כנר את צעדיו הבטוחים בדרך לאלבום בכורה עליו אמון המפיק המוזיקלי מתן דור ובניהולה המוזיקלי של קרן פלס שגם נטלה חלק בכתיבת המילים וההלחנה לשיר יחד עם אבי אוחיון ורביב עצמו.

השיר החדש עוסק בנושא הכי בנאלי בעולם המוזיקה – אהבה ויחסים בין בני זוג, אולם רביב יחד עם שני "המנטורים" המלווים אותו, מסיקה ואחיון השכילו ליצור טקסט הוגן, נוכח, מדוייק ומהזן שעומד בחוקי השפה העברית, כך גם הנרטיב הנשזר בשיר, הוא לא נופל משום מקום, ניתן להבינו. אולם החלק הכי חשוב בשיר החדש הוא הפזמון והפתיחה הווקלית ש"מרימה" אותו לכדי ריגוש וזמזום מבלי שנרצה, כאן טמון סוד ההצלחה של השיר. השאלה היחידה שנותרה בלתי פתורה, האם האלבום יהיה תבשיל של שירי אהבה רומנטים שנצרבים או שרביב וה"מנטורים" ישכילו לחשוף מעבר לכך מ"האני" של רביב כאדם צעיר שיש לו מאוויים רצונות ותקוות.

על הקליפ – בימוי, צילום ועריכה: דרור פז.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: