קליפים חדשים

רותם לביב – הרעב הזה

רותם לביב משיקה הבוקר שיר חדש - "הרעב הזה" בדרך לאלבום

בדרכה לאלבום בכורה משחררת הבוקר הזמרת היוצרת הצעירה, רותם לביב, את השיר "הרעב הזה" הנוגע בנקודות רבות משמעות בחיים שבסופן כל התמודדות היא מאבק אישי של האדם עם עצמו לבדו, מה שאומר כי ברגעים הכי משמעותיים בחיים כל הנטל והאחריות בלקיחת החלטות מוטל אך ורק על האדם עצמו.

את מילות השיר כתבה רותם עצמה ואילו את הלחן היא יצרה יחד עם גל פדה שגם הפיק מוזיקלית ואף ניגן בכמה כלים. על הקליפ – שקד מועלם.

כך רותם על השיר החדש עם צאתו – "בסופו של דבר אנחנו נשארים לבד עם עצמנו. זה לא משנה עד כמה נהיה מוקפים באנשים אוהבים ותומכים. ברגעים משמעותיים בחיינו, כל נטל ההתמודדות ולקיחת ההחלטות מוטלות אך ורק עלינו. מתרגשת לשתף אתכם בעוד חתיכה מהלב שלי. תודה לכל אחד ממגשימי החלומות שלי ההולכים איתי בדרך הזו. סקרנית לדעת מה אתם חושבים ♥"

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: