חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

פעימת הלב – חבילות סיוע לקהיליית תעשיית המופעים

במסגרת פעילות עמותת פעימת הלב יצאו היום מתנדבי העמותה לארוז את חבילות הסיוע בכיכר רבין, צפו בפעילות.

מאז פרוץ מגיפת הקורונה והורדת המסך על עולם התרבות שהותירה את עשרות אלפי העובדים שמאחורי הקלעים ללא פרנסה וללא סיוע כלכלי פועלים מתנדבי עמותת "פעימת הלב" שנוסדה מתוך ובמהלך המאבק לתמיכה ולחזרה לשגרה מול הממשלה, מידי חודש בחודשו לאסוף תרומות מזון ועוד ולארזם לחבילות הנשלחות למשפחות עובדי תעשיית התרבות כדי לסייע ולו במעט כדי להחזיק את הראש מעל המים בימים המטורללים הללו.

צחי הלוי מביא את חבילת השי מתכנית הריאליטי כתרומה לצרף לתוכן החבילות. צילום יובל אראל
צחי הלוי מביא את חבילת השי מתכנית הריאליטי כתרומה לצרף לתוכן החבילות. צילום יובל אראל

היום ולקראת חג החנוכה שיתקיים השבוע, במקום לעסוק בפעילות ההתנדבותית הזו במרכז הלוגיסטי הקבוע במתחם גני התערוכה, הועתקה הפעילות אל כיכר רבין בתל אביב, שם התייצבו עשרות ממתנדבי העמותה יחד עם חברי קבוצת "צו 8 לפועלי התרבות" ודאגו לארוז זו אחר זו חבילות מזון וציוד המיועד לחג החנוכה עבור כל עשרות אלפי המשפחות שנותרו מאחור בידי ממשלת ישראל.

ענבל צח, מתנדבת פעילה בעמותה. צילום יובל אראל
ענבל צח, מתנדבת פעילה בעמותה. צילום יובל אראל

בשיחה עם פעילי העמותה למדתי כי מי שעומד מאחורי הקלעים ונותן את הדלק להתנעת הפעילות הם חברות מסחריות וכלכליות פרטיות גדולות שללא תרומתן כל זה לא היה קורה, בין החברות יש להזכיר את רשת שופרסל, רשת יוחחנוף, חברת מיקרוסופט ואחרים.

תדרוך אחרון למתנדבים עם איילת מהעמותה. צילום יובל אראל
תדרוך אחרון למתנדבים עם איילת מהעמותה. צילום יובל אראל

פעילי העמותה דאגו היום שכל הנזקקים מקרב עובדי תעשיית התרבות השקופים יוכלו להדליק נרות חנוכה, לאכול לביבות ולהעלות חיוך על פניהם בערב החג.

לחצו לצפייה בגלריית התמונות המלאה

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: