חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

ניק קייב – לא בשנה הקרובה

הזמר והיוצר ניק קייב הכריז על ביטול סבב ההופעות הקרוב, ביניהן ההופעה שתוכננה להתקיים בישראל, כל הפרטים

בהודעה שיצאה מטעם משרד ההפקה של הזמר והיוצר האוסטרלי האהוב בארץ ניק קייב נמסר כי הוא נאלץ לבטל את סבב ההופעות הצפוי לחורף אביבי 2021 באירופה ושכנותיה, בין ההופעות המבוטלות גם ההופעה שתוכננה להתקיים בתאריך 7 ביוני 2021 באצטדיון בלומפילד בתל אביב יפו.

להלן תוכן המכתב: 

We are very disappointed to announce that the Nick Cave & The Bad Seeds 2021 UK and European tour can no longer go ahead due to the ongoing situation with Covid-19. The complexity and scale of the tour we had planned, combined with the continued uncertainty around the pandemic means that despite the hard work of everyone involved we have not been able to guarantee that the shows can happen. For information on refunds please contact your point of purchase. We are continuing to work on alternative plans for 2021 and 2022 and hope to announce some better news next year
Sending love to you all
Nick Cave & the Bad Seeds

כך המפיק שוקי וייס על הכרזת הביטול"עשרה חודשים לתוך המשבר העולמי ועולם המופעים עדיין בשיתוק מוחלט. העולם כולו ובפרט תחום המופעים עדיין לומד ומעריך את הנזקים, האלטרנטיבות ואת העובדה שהמגיפה לא מאחורינו.
 
ניק קייב נאלץ להודיע היום על ביטול סיבוב ההופעות העולמי, אשר כלל כ- 60 מופעים בחלק הראשון של המסע – כולל ישראל, ותוכנן להתחיל באפריל 2020 ונידחה עם התפרצות המגיפה לאפריל 2021. המופע בהפקת ענק שיועדה לאצטדיונים וארנות גדולים ואי הוודאות לגבי האפשרות לקיומו ביוני 2021 גרם להנהלת האמן לקבל את ההחלטה על ביטול.  יחד עם תחושת האכזבה והצער הגדול מהביטול אנו רואים לראשונה נקודת אור בעובדה שחברות ההפקה הגדולות בארה"ב ובאירופה שותפות להערכה שענף האירועים הגדולים יחזור להתקיים כבר בקיץ וסתיו 2021, עם ההתקדמות בהערכות להפצה עולמית של החיסון. 

לצד ההתקדמות בעולם, גם אנחנו כבר עובדים יחד עם ניק קייב וצוותו, על תכניות חלופיות ל2021 ו- 2022.  כבר פירטנו רבות על תאונת השרשרת הכלכלית שהענף חווה, ואנו ממשיכים לעבוד יחד עם האמנים והאולמות/פארקים אשר קיבלו מקדמות גדולות, שהועברו כבר בתורן לתשלומי ספקים שונים במסגרת הערכויות הגופים למופעים המתוכננים.

אנו ממשיכים לעשות כל מאמץ כדי לשוב ולקיים את אירועי התרבות שאנחנו כל כך אוהבים, תוך כדי שמירה על הקהל שלנו, הצוותים העובדים, והאמנים המופיעים.  ובמקביל גם להתחיל בשיקום ענף התרבות, ולהמשיך ולהביא אליכם את ההופעות הטובות ביותר לאחר סיום המשבר.  

כפי שנוהגים כלל עמיתנו בחו”ל – אנו פועלים לזכות את רוכשי הכרטיסים למופע שבוטל/נדחה בוואוצ"ר אשר אותו יוכל לממש למופעים החדשים של ניק קייב, או לחילופין לכל אחד מופע ממופעי שוקי וייס (רד הוט צ׳ילי פפרס, סלין דיון, פיקסיז, מוריסי, פורטיסחרוף, ומופעים נוספים שיפורסמו בשנה האזרחית החדשה).

ערכו של הוואוצ"ר למימוש בהופעה שבחר הלקוח יהיה בשווי של 110% מסכום הרכישה המקורי (כך למשל כרטיס שנקנה ב- 400שח יעמיד לזכות הרוכש סכום של 440שח בואוצ׳ר). תוקפו של הוואוצ'ר יהיה 18 חודשים מיום המופע המקורי.

בהקשר זה חשוב לנו להדגיש פעם נוספת, כי משבר הקורונה – אשר טרם הגיע לסיומו – יצר נסיבות קיצוניות וחסרות תקדים, במשק בכלל ובשוק האירועים וההופעות בפרט; ואנו נפעל לעדכן את מדיניותנו בעניין, בהתאם להתפתחויות ו/או הנחיות רגולטוריות חדשות. 
 
בינתיים, אנו עושים כל מאמץ בכדי לשמור על קהל הלקוחות שלנו, ומשקיעים משאבים אדירים על מנת להמשיך ולהביא אליכם את ההופעות הטובות ביותר לאחר סיום המשבר, ועד אז מאחלים לכולנו בריאות טובה"
 
 
לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירות הלקוחות במייל – Customers@eventim.co.il
אנו מודים מראש על תמיכתכם וסבלנותכם בקבלת המענה, עקב החל״ת שנכפה עלינו בעקבות משבר הקורונה

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: