קליפים חדשים

שלום גד – אני מוכר

מכירת החיסול של שלום גד, האמן שתמיד יש לו מסרים מרתקים ומאתגרים, צפו

שנה אחרי צאת אלבומו הקודם "שם זמני" עובד בימים אלו שלום גד, אחד היוצרים והמוזיקאים היותר מעניינים ומסקרנים בארץ  על "חלב", האלבום ה-14 שלו.

באלבומו החדש הצפוי לצאת חוזר גד למינימליזם הפקתי כאשר את הטקסטים המיוחדים שלו הוא מעטר באמצעות גיטרה, בס ותופים בלבד, נותן למילים לחדור ולפעמים גם לנגוס, לעקוץ ואפילו לנשוך.

השיר – "אני מוכר" הוא הסנונית הראשונה מתוך האלבום הצפוי והוא אוחז בטקסט אלגורי וישיר יחדיו העוסק במכירת חיסול, של חפצים, אבל גם של חלקי גוף, נופים וערכי יסוד.. אחרי האזנה לשיר חשתי כיצד גד מסובב לו את סכין המצפון עמוק וחזק בתוך הנשמה שלי ושלו.

את הקליפ צילמה ריקי אלקיים בעריכתו של שלום גד עצמו.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: