חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

החל תהליך בחירת השיר הישראלי לאירוויזיון 2021

השנה הליך בחירת השיר ייעשה באופן דיגיטלי והגולשים יקבעו את השיר שאותו תבצע עדן אלנה על בימת אירוויזיון 2021 ברוטרדם שבהולנד, כל הפרטים

בשעה זו נפתחה ההצבעה לבחירת השיר שייצג את ישראל באירוויזיון 2021, התהליך מתקיים בפלטפורמות הדיגיטליות של כאן בהן עלו  9 שירים שנבחרו על ידי ועדה מקצועית, מתוך מעל 200 שירים שהוגשו לתאגיד כאן באופן אנונימי.

9 השירים העומדים לבחירת הקהל מתבססים על הסקיצות המקוריות שנשלחו על ידי היוצרים, בליווי גרפיקה ייחודית לכל שיר, ובה מילות השירים. כל גולש יוכל לבחור פעם אחת בלבד שני שירים. ההצבעה תיסגר ביום רביעי, 13 בדצמבר בחצות.

לשלב הבא יעלו שני שירים מתוך בחירת הקהל, ואת השיר השלישי שיעלה לגמר תבחר הוועדה המקצועית.

בגמר יוצגו שלושת השירים, הפעם בביצועה של עדן אלנה, להצבעה נוספת בפלטפורמות הדיגיטליות של כאן, בין התאריכים  18-24 בינואר.

לאחר שכלול התוצאות, יכריז התאגיד על השיר הזוכה במשדר החגיגי "השיר שלנו לאירוויזיון", שישודר בכאן 11 ב-25 בינואר 2021.

במשדר החגיגי, שאותו תגיש לוסי איוב, ישודרו הקליפים הרשמיים בביצועה של עדן אלנה וישולבו בו קטעי וידאו המתעדים את תהליך העבודה על שלושת השירים שהעפילו לשלב הגמר, לצד יוצריהם.

בתום המשדר נדע כולנו איזה שיר ייצג את ישראל באירוויזיון 2021 בהולנד.

ניתן להצביע ולהשפיע ביישומון כאן או באתר כאן בקישור הבא- https://www.kan.org.il/votes/?activitieId=134

 

השיר הנבחר ייחשף במשדר חגיגי שישודר בכאן 11 ב-25 ינואר 2021

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: