קליפים חדשים

תמר אייזנמן – Remember Tomorrow

שיר חדש מאת תמר אייזנמן הוא תמיד דבר טוב, צפו בקליפ

תמר אייזנמן, מוזיקאית יוצרת, עושה את דרכה לקראת אלבום חדש – "Rain & Dirt", חמישה חודשים אחרי ששיחררה את השיר "New York" מגיע תורו של שיר נוסף – Remember Tomorrow בלוויית קליפ, השיר החדש במקצב הבוסה נובה מדבר על תחושת בדידות המלווה בתקווה לטוב, הוקלט לראשונה בידי תמר והגיטרה בסטודיו בשנחאי, סין. את נגינת הפסנתר בידי צ'אנו דומינגז הקליטו באולפני גונזו ניו יורק. חלקו השלישי של השיר – נגינת הקונטרבס בידי מיקי ורשאי ותופי הסודו בידי רע מוכיח הקליטו באולפני גונזו בתל אביב. את הקליפ רב השכבות המוצללות של תמר ביים דור מלכה וערכה נעמה מאירי.

כך תמר על השיר עם צאתו – "בלילה חורפי ניו יורקי כשהכל מרגיש קרוב לסוף מצאתי פתח קטן, סדק, להתבונן דרכו מחדש על חצי הכוס המלאה. במקביל עבדתי על שיר בעברית אבל הבוסה נובה סחפה אותי למחוזות מוכרים דווקא בסין. הרחוק נהיה קרוב, קרוב כל כך עד שהפך לחלק ממני."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: