כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

פס קול שבועי

רוני בר הדס – Calm the Beast

אלבום הבכורה של רוני בר הדס יצא לאור והוא פשוט מצויין, האזנה

למרות גילה הצעיר יחסית הספיקה רוני בר הדס, בוגרת תלמה ילין, ליטול חלק כווקליסטית במספר הרכבי אלטרנטיב ביניהם פוטו מריאנה, דניאל רובין, גיל בר הדס, תמונת אישה ועוד. אולם יעודה האמיתי הוא להיות מוזיקאית יוצרת העומדת בזכות עצמה בקדמת הבמה. ארבע שנים היא עמלה על שיריה. כמעט שנה חלפה מאז השיקה את שיר הבכורה שלה – "Everything" וכעת היא משחררת את אלבום הבכורה המלא שלה – "Calm the Beast" הכולל 11 שירים שהיא כתבה והלחינה בעיבוד והפקה משותפת עם צח דרורי.

שירי האלבום בשפה האנגלית עוסקים בדיאלוגים פנימיים של בר הדס כחלק מתהליך התבגרות, הפנמה והבנה. חלק מהשירים נכתבו עוד בהיותה נערה ושכבו להם מגירה עד שהגיעה העת להבשיל ולפרוח וללבוש את המנגינות הנכונות והמדוייקות.

 

כך רוני בר הדס על האלבום מיד עם צאתו – "האלבום שלי בחוץ! ארבע שנים לקחו לי לדייק ולזקק את מה שאני רוצה להגיד ב36 דקות, זה התחיל בניסיון להסביר את עצמי לעצמי ולאט לאט גם הפך לשיעור איך לתקשר עם העולם שמסביב. אני אסירת תודה על הזכות לכתוב שירים ולהוציא אותם לעולם. מקווה שהוא יחמם את ליבכם❤️"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: