קליפים חדשים

ירדן ג'רפי – שומר עליי

ירדן ג'רפי משיקה שיר חדש עם הרבה תקווה, צפו בקליפ

שירה החדש של ירדן ג'רפי, המוכרת לבטח מהפרויקט של עידן רייכל – "שומר עליי", נכתב בידי ירדן והולחן במשותף עם טל דקל ובהפקה מוזיקלית של גל ג׳ו כהן ואיל ישי הוא מסוג שירי התקווה המתחילים לצוץ כעת באמצע המשבר האדיר שעובר על האנושות, קולה של ירדן הוא מהזן שגורם לך לזקוף אוזניים, להאזין ולהתענג על האיכות הווקלית.

כך ירדן על השיר החדש – "יש שם מישהו למעלה ששומר עליי. החיים מאתגרים, ירידות ועליות, עליות וירידות ובדרך הפתעות וכל מה שקורה , קורה לטובה גם אם באותו הרגע קשה לנו לראות זאת ובמרחק הזמן מבינים איך כל הירידות והעליות התחברו לדרך אחת, טובה ונפלאה. וכאשר יש לאדם אמונה, יש לו הכל.. אז אל תפסיקו להאמין 🙂"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: