חדשות הסצנהחדשות מקומיות

הזמרת נסרין קדרי עוזבת את משרד ההפקות של אייל גולן

חברת ליאם הפקות שבבעלתו של אייל גולן מודיעה היום, על פרידה מהזמרת נסרין קדרי לאחר 8 שנות פעילות

בהודעה שיצאה היום ממשרד חברת ליאם הפקות שבבעלתו של אייל גולן, נמסר כי הם נפרדים מהזמרת נסרין קדרי לאחר 8 שנות פעילות. חברת ליאם הפקות ליוותה את נסרין קדרי בתחילת דרכה, משנת 2012 בניהולו האמנותי והאישי של חגי אוזן (עד לפני שנתיים). ההחלטה על עזיבת המשרד באה מנסרין שהחליטה לצאת לדרך עצמאית.

אייל גולן ונסרין קדרי, ידעו ימים טובים. צילום אריאל אוחנה
אייל גולן ונסרין קדרי, ידעו ימים טובים. צילום אריאל אוחנה

כך נסרין קדרי על היציאה לדרך חדשה – ״קשה לסכם בכמה מילים עשייה מרובה של שנים, שנים של צמיחה וגדילה, שנים של עבודה קשה ופרויקטים ענקיים. לעולם לא אשכח את תחילת דרכי עוד מהאודישן שלי ועד היום! אייל לקח אותי בשתי ידיים חיבק חזק ולא עזב, טיפח, השקיע, דאג והיה מעורב בכל הנעשה בקריירה שלי מאחורי הקלעים. תמיד היה ויישאר עבורי כמו אבא. אני שמחה להתחיל דרך עצמאית אך אין לי ספק שתמיד יהיה שם בשבילי. אני רוצה להודות לליאם הפקות ובפרט לאייל מעומק ליבי שנתנו לי את ברכת הדרך להמשיך הלאה בדרכי העצמאית״.

להודעה הרשמית על עזיבת המרד קדמה הודעה של המנהלת האישית הנוכחית אילאי אשר פרסמה בעמוד האאינסטגרם שלה הודעה.

View this post on Instagram

השנתיים הכי מטורפות בחיי הגיעו לסיומן. אף פעם לא הייתי טובה בפרידות, העדפתי להמנע מהן, להלחם ולא לוותר, אבל יש מצבים שצריך לדעת מתי לעצור ולפרוש כנפיים לעבר החלומות הבאים שלנו. נסרין ואני סיימנו את הדרך המקצועית שלנו ביחד, לאחר שנתיים בהן טרפנו את העולם. מה שהתחיל כמשהו שנראה כמעט בלתי אפשרי, שתי בחורות שהן הפכים מוחלטים, שבאות מרקעים שונים, שחושבות ומתנהגות בדיוק ההפך אחת מהשניה, אף אחד סביבנו לא האמין בחיבור הזה אבל אנחנו ידענו שדווקא הניגודיות הזו היא סוד הקסם שלנו. ידענו שעם הכימיה בנינו והאש שהיתה לשתינו עמוק בפנים אי אפשר היה להתווכח, יצאנו לדרך, שתי לביאות בעולם מאוד גברי שלא רואות אף אחד ממטר ועשינו זאת. כבשנו פסגות שאף אחד לא דמיין שנגיע אליהן, סימנו יעדים והשגנו אותם כנגד כל הסיכויים, הגשמנו כל חלום ופנטזיה אפשרית כשלא תמיד הכל זהר ונצץ כמו שנראה מבחוץ אבל לא נתנו לשום מכשול לעמוד בדרכינו, דהרנו לעבר המטרות והסתערנו עליהן ואין דבר שרצינו באמת – ולא הצלחנו לקבל. הפכנו לאחיות, למשפחה, לכוח בלתי ניתן להפרדה – כל מי שפגש אותנו ידע. הרבה לילות ללא שינה, הרבה בכי, צחוק, כעס ואחרי דקה פיוס, הרמנו אחת את השנייה מהקרשים לא פעם ולא פעמיים, קראנו אחת את השניה רק מלהסתכל בעיניים ובעיקר חלקנו תחושת סיפוק עצומה מכל ההרפתקאה הלא נורמלית הזאת וההצלחה הגדולה שהגיעה איתה. היום אני מתפללת בכל לבי שכל אחת מאיתנו תצליח בדרך החדשה שלה. נסרין, אני אהיה כל כך מאושרת לגלות ששימרת את כל שבנינו ביחד, שהשתמשת בכל הכלים שאספנו בדרך והקפת את עצמך באנשים הנכונים אחרת יהיה להם עסק איתי. תודה על שנתיים שמרגישות כמו עשור, על חוויות, זכרונות ובית ספר אחד גדול לחיים. קדימה, להרפתקאה הבאה🥂

A post shared by Ilay Eliyahu (@ilay_eliyahu) on

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: