קליפים חדשים

שרית חדד – כשהכל יגמר

שרית חדד שרה את התקווה של כל אחד ואחת מאיתנו במהלך השנה המיותרת הזו, יש הפתעה בסוף, צפו בקליפ

הזמרת שרית חדד משיקה שיר חדש – "כשהכל יגמר" אותו כתבו והלחינו עבורה אייל דביר, תמר יהלומי ויונתן קלימי שגם הפיקו מוזיקלית. מילות השיר הינן בעצם התקוות והתפילות של כל אחד ואחת מאיתנו לשוב ולחזור לחיים שהיו כאן לפני פרוץ המגיפה, לפני ההסתגרות בבתים, לפני הריחוק החברתי ולפני כל הדברים הלא טובים שהתהוו כאן בגלל המגיפה והמאמצים להילחם בה.

את השיר עטפה שרית חדד בקליפ אותו ביים לירן סגל וצילם יוני קובץ' המתעד את שרית חדד היושבת לבדה באולם הקולנוע במתחם סינימה סיטי בגלילות וצופה בזכרונות של אנשים רבים מהרגעים היותר שמחים שתועדו בימים שלפני המגיפה, געגוע. את השיר מסיימת שרית עם חיבוק חזק לביתה הבכורה נויה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: