כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

מפגש עם שלומי שבת אחרי שחרורו מבית החולים

במהלך מסיבת עיתונאים חלק הזמר שלומי שבת מחוויותיו במהלך אשפוז בעקבות נגיף הקורונה.

היום בשעות הצהריים התקיימה מסיבת עיתונאים עם הזמר שלומי שבת אשר השתחרר לפני ימים ספורים מאשפוז בן שלושה שבועות בבי"ח לאחר שנדבק בנגיף הקורונה.

במהלך המפגש חלק שלומי שבת עם המשתתפים את תחושותיו ואת החוויות כמאושפז המתמודד עם המחלה וכן ענה לשאלות. לדבריו הוא כבר למעשה אחרי המחלה למרות שעדיין נעזר כפי שנצפה במהלך השידור בצינורית מבלון חמצן. שלומי סיפר שרוב זמן השהייה בבית החולים היה במאבק לשמור על נשימות.

בסיום המפגש ביצע שבת את השיר "בגלל הרוח" אותו כתב מיכה שטרית והלחינה אחותו לאה שבת. נאחל לשלומי המשך החלמה וחזרה מהירה לאיתנות ובריאות מלאה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d