חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

עדי ביטי כנגד ח"כ תהילה פרידמן

הזמרת הצעירה מבקשת לתבוע את חברת הכנסת בגין הוצאת לשון הרע בעקבות דבריה על השיר החדש - חמסה חמסה

אין רגע דל בסצנה המוזיקלית, אחרי שהשיקה את השיר המלווה בקליפ -"חמסה חמסה" שקיבל חשיפה אדירה באמצעי התקשורת ואף ספג ביקורות רבות ביניהן הצהרתה של חברת הכנסת תהילה פרידמן אשר צייצה בחשבון הטוויטר שלה – "גם נשים יכולות לחזק את תרבות האונס, עובדה. עדי ביטי…" בהתייחסות לשיר החדש והקליפ. כעת מגיעה תורה של עדי ביטי לענות והיא עושה זאת באמצעות עורכי דינה.

הזמרת עדי ביטי באמצעות עורכי דינה, שלומי וינברג ואביתר כהן, המתמחים בתחום תביעות לשון הרע, שיגרה הבוקר מכתב הדורש מחברת הכנסת תהילה פרידמן להסיר את חסינותה המשפטית תוך 72 שעות על מנת שביטי תוכל להגיש נגדה תביעת לשון הרע מקיפה. עורכי דינה של ביטי טוענים כי פרידמן הוציאה לשון הרע בפרסומיה המהווים "דברי הבל" ו"ניסיון טהרני ומגושם לקושש רייטינג".

כך נכתב בין היתר במכתב שנשלח אל חברת הכנסת – "ביום 26.10.2020, פרסמת בחשבון הטוויטר שלך את הדברים המכפישים הבאים: "גם נשים יכולות לחזק את תרבות האונס, עובדה. עדי ביטי" על כך נטען במכתב – "בדברים חמורים אלו הוצאת לשון הרע, (אותן הצגת כ'עובדה'!), קשה וחריפה בגנות מרשתנו".

כן הזכירו עורכי הדין שלומי וינברג ואביתר כהן את הראיונות בתקשורת של חברת הכנסת בכאן 11 – "הוספת להתראיין באופן טהרני ומתחסד והמשכת להכפיש את מרשתנו באופן בוטה עת טענת כי 'הקליפ של עדי ביטי הוא ביטוי לתרבות שמחפיצה נשים, שהוכפת אותן לכלי…כמקום שבוא הם שופכים את הנוזלים שלהם". גם הראיון מול אמנון לוי בערוץ 13 נכלל במכתב.

עורכי הדין לא חסכו מחברת הכנסת את טיעוני האשמה מולה – "מרשתנו אינה 'מחזקת את תרבות האונס, ודאי וודאי שאינך יכולה לתלות במרשתנו ביצוע מעשים פליליים שאין ולו כלום בינם לבין ביטי. פרסומייך הם ניסיון טהרני ומגושם לקושש רייטינג על חשבון מרשתנו, באופן פופוליסטי, זול ומביש".

ובינתיים, הקליפ שבמחלוקת כבר חצה את רף מיליון הצפיות והמונה ממשיך לעבוד…

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: