חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

בוב אחיו של ניל יאנג, משיק קריירה מוזיקלית בגיל 78

בוב יאנג העלה את שיר הבכורה שלו Hey America ואירח את אחיו ניל במפוחית, כל הפרטים.

בוב יאנג, אחיו הגדול של ניל יאנג, כיום בן 78, שיחרר את שיר הבכורה שלו – Hey America אותו כתב והלחין בעקבות צפייה בנשיא האמריקאי טראמפ בטלוויזיה, הוא חש כי הוא חייב לרשות כמה מילים וכאשר הגיע הביתה החליט שהוא אף יכול לנגן את הטקסט בלוויית גיטרה. מפה לשם קיבץ סביבו בוב כמה נגנים ביניהם מליה פיין בכינור, טרוויס גוד בבנג'ו, ריאן וובר בבס ומייק בליצקי על התופים, אל ההרכב שנקרא – Young Bob & the Peterboroughs הצטרף ניל יאנג בעצמו המלווה את השיר במפוחית.

כפי הנראה אין מדובר בשיר בודד ושירים נוספים צפויים לצאת בקרוב, מעניין אם וכאשר סוף סוף ניל יאנג יגיע לתל אביב, האם בוב יצטרף אליו לדואט או שניים….

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: